Polecane posty

szymon0410    0

Jaki podczepić do ursusa 1224 agregat .Na uwadze są 3,5 do 4m. AMAZONE,KNOCHE czy możę z inny z siewnikiem NAUDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon0410    0
Napisano (edytowany)

Najlepszy był by uprawo-siewny.

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

jak uprawowo siewny to tylko 3m bo sasiad ma 4 m i traktor 1224 prosi o litosc . ciezki bardzo ciagle cos sie urywa listwy wieszaki sworznie pekaja masakra poprostu i w polu w dupe tek dostaje ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek1025    0

tylko że jak 4m uprawo-siewny to w tedy pół zawieszany. a 3m. to zawieszany.

szymon0410

tu najlepiej jak by coś na ten temat napisał użytkownik przemekursus on ma u 1224 i agregat 4m uprawowo siewny pół zawieszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master0608    0

michael o ile wiem zetory 16245 i jakies wersje ursusow 1634 mialy juz wzmocniona pompe i udzwig 7t wiec taki bysior nie da rady 4m ? Jeszcze aktywny bys na nim zawiesil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

wlascnie sasiad ma aktywny accorda 4m i niewytrzymuje nic a z przodu na obciaznikach kilka workow pszenicy lezy i tak malo bo na droge wyjechac problem jest a w koszu po 200 kg max sypie . ja swoim biernym 3m duzo szybciej sieje 1 ha niz on i sprzet nie cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek1025    0

4m aktywny no raczej da rade i podnośnik też może o ile to prawda że nie które ursusy mają udźwig 7 ton.ale na przód też coś by trzeba dodać parę kg. obejrzyjcie filmik do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon0410    0

Aha zapomniałem napisać że za jakieś 3 lata będzie kupowany jakiś większy ciągnik np.1614.więc mógłby się 1224 przemeczyć ten okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

Witam ;) Ja mam zetora 12245 120km i Ciągne nim agregat uprawowo-siewny 3m siewnik przy nim to Amazone D7. Radzi sobie z nim bardzo dobrze i myślę że 4m nie ma sensu kupować bo wszystko będzie robione przez siłę ;) Co do siewnika jak musisz kupić to kup sobie Używany z zachodnich bo moim zdaniem taki nowy za 10tyś to nie był bym do niego przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio0202    0

raczej da rady nie powinno byc problemu, ja 1224 ciagalem accorda z brona wirowa 3m (pozyczylem od szwagra) i dawal rade ale jak wiecej nasypalem to lekko hustalo przód a ten siewnik jest blisko ciagnika bo jest nabudowany, a teraz chce kupic podobny zestaw jak ty(mocher) tylko z UG i mam obawy czy nie bedzie przodu podnosic. Cichy-nie moge kupic uzywanego bo to z premi dla mlodego rolnika i napisalem we wniosku ze ma byc nowy(wiadomo zmiany do wniosku moga byc) ale ja chce nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocher    8

Ja też to brałem na "młodego" i też miałem brać aresa z Uni Grudziądz ale znalazłem ten agregacik i stwierdziłem że jest nawet bardziej solidnie wykonany i prawie o połowę tańszy więc decyzja padła na Grano :) teraz czekam na odbiór pompy wtryskowej z 1224 bo dałem do przejrzenia i będzie próba generalna w podnoszeniu ;)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromaro    9

a ja polecam nadbudowany zestaw uprawowo siewny. Osobiście taki posiadam. Gdy był kupowany to nie z myślą o Pronarze (bo teraz takiego posiadam) a o MTZcie 82ts. Wybór padł na Kongskilde ponieważ był najlżejszy waga ok. 1600 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarface    2

Witam

o jakiej szerokość najlepiej kupić agregat uprawowy do ursus 1224 tak żeby go nie przeciążać gleby to 3,4,5 klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj