andrzeju207

Kosiarka rotacyjna bębnowa Banrol

Polecane posty

andrzeju207    12

Witam wszystkich forumowiczów (jestem nowy więc muszę sie przywitać :) ). Do rzeczy co sądzicie o kosiarkach Banrol Z 041? (http://www.radmasz.pl/oferta/kosiarkirotacyjne.html i link z allegro http://allegro.pl/kosiarka-rotacyjna-1-65m-z-roztrzasaczem-pokosow-i1413095310.html#gallery) dokładnie interesuje mnie kosiarka o szer 2,10 m z rozbijakiem. Czy posiada ktos z forum taką kosiarkę i jak spisuje się rozbijak? Dodam jeszcze , że kosiarka będzie współpracować z ciągnikiem Pronar 82 SA. Liczę na szybką odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambo21    0

Ja posiadam właśnie taką kosiarkę tylko że bez rozbijaka i jestem z niej w 100% zadowolony.

Mam ją już od 9 lat,kupiłem oczywiście nową i dotej pory odpukać bez żadnych awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz15    1

ja kolego mam ten rozbijacz przy kosiarce fajna sprawa za nie wielkie pieniądze jedna wada jak trawa jest naprawde duża i gęsta albo położona gęsta koniczyna to owija na wirniku jak łapnie większy pokos ale to sporadyczne przypadki moim zdaniem rozbijacz wart jest tych pieniędzy bo fajnie rozściela zielonke a co do kosiarki kuzyn ma tej firmy 185cm troche głośno mu chodzi a ma ją już 3 lata to powinna się już dotrzeć i być cicha ja mam firme WIRAX 165cm i jest dużo cichsza a też jest na prostych kołach no moja jest malowana proszkowo jak ją umyje i wy ropuje to do dziś wygląda jak nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzeju207    12

Czyli jednak jest dobra :) Dodam ,że u mnie będzie kosić 3 razy w sezonie 30 ha trawy więc obijać się nie będzie :) @Mariusz15 a masz może filmik z pracy tego rozbijaka w swojej kosiarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz15    1

nie stety nie nagrałem nic takiego ale sprawdź na You Tube wpisz kosiarka rotacyjna i roztrząsacz pokosów tam widziałem coś podobnego tylko jakaś samoróbka bo w tym co ja mam to moge ustawić kont wideł wtedy tak daleko nie żuca a z kąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzeju207    12
Napisano (edytowany)

Jeśli w taki sposób będzie rozrzucać pokos to dobra sprawa. @Mariusz15 ja jestem z podlasia dokładnie okolice Białegostoku.

 

 

Edytowano przez andrzeju207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz15    1

dokładnie tak tylko na tym filmie strasznie daleko rzuca bo jest mała trawa a mój rozbijacz ma regulowany kont wychylenia łapek ja sobie ustawiam tak żeby tylko zgarnęła z bębnów i dorzuciła do następnego pokosu bo na tym filmie strasznie daleko rzuca i będzie mu nie ruwno rozmiatać. to daleko ja kupiłem taki komplet w Mielcu na składnicy ale chyba sprzedaż wysyłkową też prowadzą jak byś chciał to znajdę jakieś namiary. fajna sprawa ten rozbijacz nie będziesz żałował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Ja mam i powiem że szału nie ma osłona słaba bardzo ale każda taką ma.
tak to kosi fajnie i lekko chodzi oraz cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj