center

SIEWNIKI DO BURAKOW

Polecane posty

center    11

no tak nie można za bardzo wysuszać tylko pytanie mój mnopil nie ma takich gwiazd ma tylko koło zagartywacz i koło ugniatajace bruzde klinową z oponąmonoflex coś moze po tym zejść:P ?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja sieje C-360 buraka to jedynką i 1200 obrotów.gdzies czytałem że nie więcej niz 6km/h bo mogą nasiona się toczyć

@center wszystko Ci wyjdzie w praniu :D


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

no ja starą omega to też nie przekracałem 5,5km/h bo raz że się toczyły a dwa to niektóre przecinało nasionka nie wiem czemu a M255 1 szosową bez gazu jechałem zresztą omega ta to dziad był... PS żebym nie zatęsknił hehe. Ale co do tego pocieszenia to pamiętaj że nie ma poprawek po zasianiu buraków... i boje się to nowy sprzęt wiec nie znam go hehe w sumie to to koło ugniatające moge zamienic na gwizade palcową gumową jest takie cos w sprzedaży Kverneland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

czym ostrzycie redlice w siewnikach kontówką ? Jaka tarcza? i to tak na ostro ostrzycie czy tylko aby wyrównać konty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyborg15    0

Witam. Ma ktos z was siewnik buraczany gamma 5 najlepiej z katalogiem czesci chodzi mi o numer katalogowy koła ugniatajacego(tylnego) moze ktos z was posiada taka opone???niewiem gdzie mozna kupic szukalem w necie i niemoge znales. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

My mamy Kongskilde Demeter Variosem , 6 rzędów , kupiony nowy w 2004 roku , super maszyna , siejemy nim rocznie 18 ha buraków , 5 ha fasoli u siebie i około 10-15 ha na zarobku , bierzemy najtaniej , 120 zł/ha .


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ma ktos moze namiary do firmy ktora sprzedaje redlice do siewnika do BURAKOW Gamma 5? Nie mylcie z redlicami do kuku bo sa wieksze.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W sieci sklepów na G są redlice i większości składnic dostaniesz. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Wlasnie w tym problem ze takich redlic nigdzie nie ma w okolicy... Grene nie ma nawet w magazynie.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art    1

Ten siewnik to jest produkcja Meprozetu więc spróbuj do nich zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Zadzwoń na nr 748502716,to jest sklep w Lutomi koło Świdnicy to ci poda tel do producenta redlic.Ja mam Gamme z 88r nowy typ to kosztowały 45zł dzwoniłem tydzień temu w ostateczności na spawałem półautomatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Dostałem nowe plastikowe koszyki do gammy ale bez pokrywek , nie moge znaleźć nigdzie ani się doprosić o te pokrywki , może wiecie gdzie to można znaleźć , albo komuś są niepotrzebne i mógłby odsprzedać


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Panowie założyłem ostatni komplet kół plastikowych te małe z u góry ząbki i z boku to znalazłem tutaj ktos podał adres sklepu na forum ale nigdzie nie mogę znależć ten przykręcany do tarczy wysiewającej ten duży może macie adres sklepu do gama do buraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzremo1987    7

właśnie kupiłem monopila i super maszynka w mojej okolicy pracuje 6 i do tego można przerobić go na rzepak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalP    60

Czym różnią się od siebie gamma 5 , omega i aeromat 3 ??

Pytam ponieważ chce kupić siewnik którym był mógł zasiać buraki i kukurydze i nie wiem na co się zdecydowac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lks91   
Gość lks91

Kupię siewnik monopill lub unicorn 3. Najlepiej 12-rzędowy. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jaroon
      Witam
      Szukam informacji o siewnikach Accord Optima 6 rzędów
      Jak wygląda jakość i dokładność siewu w tym siewniku?
      Cenę części zamiennych jeśli ktoś ma takie informacje.
      Czy do 20tys. można kupić jakiś ciekawy egzemplarz?
      Liczę na opinie użytkowników tych maszyn.
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupilem siewnik becker aeromat s i dopatrzyłem się problemu przy jednej sekcji. Podczas gdy 3 sekcje wysiewają od 50 do 60 ziaren podczas recznej próby jedna sekcja wysiewa nieco ponad 20 ziaren i w tej sekcji jest trochę pokruszonego ziarna. Dmuchawa i dysze są w porządku. Nożyki właśnie założyłem nowe i nie ma poprawy. Nie mam kogo podpytać gdzie może być przyczyna.
    • Przez slawek_82
      Witam. Czy ktoś podpowie jak ustawić na którą zębatkę siewnik kukurydzy Becker 4 rzędowy tak aby wysiewal około 80 tys. nasion na hektar?
    • Przez MariuszMF2645
      Witam poszukuję tabeli nawozowej w dużo lepszym stanie niż ta na zdjęciu (siewnik do kukurydzy Becker Areomat M)

    • Przez BELLAAGRO
      Witajcie, 
      czy ktoś z was miał do czynienia z takim sprzętem jak rabe monoseed 
      mam do kupienia od pierwszego właściciela taki 6 rzędowy a w internecie ciężko o jakieś informacje na temat takiego sprzętu 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj