Zaloguj się, aby obserwować  
Jakub667

Jaki wybrać rozrzutnik

Polecane posty

Jakub667    162

Witam poszukuję nowego rozrzutnika w cenie do 44000 zł i ładowności od 4.5 tony do 6 ton . Z góry dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może coś z warfamy na tandemie np ten:http://aukcjewp.wp.pl/warfama-n-218-2-tandem-6t-i1437280725.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOST    7

Można byłoby prosić jeszcze do jakiego ciągnika, no bo jak większość na forum z fusów wróżyć nie umiem.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może coś z warfamy na tandemie np ten:http://aukcjewp.wp.pl/warfama-n-218-2-tandem-6t-i1437280725.html

Tylko że ten jest używany ale chodzi mi o model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

Na początku chodził by z MTZ-em 82km a za jakieś 2 lata z jakimś innym

 

Może coś z warfamy na tandemie np ten:http://aukcjewp.wp.pl/warfama-n-218-2-tandem-6t-i1437280725.html

 

Szukam czegoś z brzegu i warfamy .Warfama n-218 .Tylko najlepiej żeby pionowy wałek był .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

No właśnie Igamet robi tylko 6 tonowe. Ja tez na prow miałem 6 ton wpisane i ten 8 ton tez ma 6 ale jest dłuższy i ma wzmocnioną rame. Igamet jest w ocynku. ;)

A z Cynkometu rozrzutnika bym nie brał, nie chwalą sobie ich. Sam byłem zainteresowany kupnem ale jak popytałem się użytkowników to postawiłem na Igamet i nie żałuje swojego wyboru.

Edytowano przez Lukasz5714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

nie wiem z ojcem pomyślimy najpierw niech podpiszą umowę ale powiń podpisać . Rozrzutnik i tak na drugą turę wezmę ale pewnie z brzegu tytan 7 będzie . Albo warfama n218 tylko nie wiem jaka cena ale u dilera new hollanda a zapytam . A może ktoś ma tytana 7 albo wie jak chodzi :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj