Zaloguj się, aby obserwować  
przemal_1989

class rollant 250rc V vicon rf 125

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

chce sei dowiedzieć kóra z tych pras jest teoretycznie lepsza i pytanko na temat stających beli w komorze prasowania z góry dzioex za wasze posty :) :)


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

a czy oriętuje sie ktoś ile może kosztować Claas Rollant 250 RC nowa albo używana i jeszcze jedno czy wie ktoś od którego roku w tych Prasach jest MPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

Mogę coś powiedzieć odnośnie vicona 5 km ode mnie gospodarstwo rolne ma taką.Z opini gościa który jeździ nią prasa jest sama w sobie dobra a nawet bardzo dobra.Ciąga ją polska dwunastką.

 

Denerwuje go tylko brak centralnego smarowania,oraz skomplikowany system nawlekania sznurka,podobno lepiej żeby się nie zrywał(sam to widziałem masakra trudno się połapać co gdzie i jak).

 

Do takich pras to powyżej 100km żeby robota w miarę szła


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Witam mój kolega ma zamiar kupić rolanda 250 RC i mam takie pytanie w jego imieniu czy z tą Praso da rade chodzić Lamborghini Grand Prix 95 ///???

Dzięki jak ktoś się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej bedzie miał ciężko bo do takeij prasy to conajmniej 100 koników ja bede kupował taką i bede ją ciągał same silver 105 ale to jest ciągnik 6 cylindrowy i ma spory zapas mocy a jeśli on chce ją ciągać 95 to raczej bedzier miał bardzo cięzko


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

przemal_1989 a nie wiesz ile taka kosztuje bo on mnie powiedział ze powie mni jak kupi :)

A i jeszcze mówił ze jak ma ciężko to wyjmnie połowę noży i może nie będzie miał ciężko i jak ruszy PROW to weżmie Jskiegoś JD powyżej 110 KM to mu styknie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka prasa kosztuje coś w granicach 100 tyś. zł a jeśli kolega kupi sobie tego jd więcej niż 110 km to pewnie powinno mu starczyć ale umnie już padł wybór na prase z MPS czyli na CLAAS


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

a czy w tej z MPS tez sie zatrzymoja bele?? Moj kumpel ma 255 roto cut to ciaga ja jd 110km i mowil ze nawet johna potrafi zadusic a dal 85 bruutoo w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

A 250RC ma system mps. A słyszał ktoś o claas rollant 254?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Ja tylko też na stronie claasa i na żadnej wystawie jej nie widziałem ani na stronie korbanka. Chyba te prasy nie są dostępne w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 250RC ma system mps. A słyszał ktoś o claas rollant 254?

tak 250 rc też ma MPS a 254 jest dostępna w niemczech i ona nie ma właśnie tylko MpS`a a pozatym to wszystko to samo co 255


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek7    2

Ja mam Rollant 255, ardzo solidna maszyna, ale koników troche potrzebuje. W mojej chodzi 125 koni i spokojnie daje rade, alr 100 KM to tak na styk.


my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę coś powiedzieć odnośnie vicona 5 km ode mnie gospodarstwo rolne ma taką.Z opini gościa który jeździ nią prasa jest sama w sobie dobra a nawet bardzo dobra.Ciąga ją polska dwunastką.

 

Denerwuje go tylko brak centralnego smarowania,oraz skomplikowany system nawlekania sznurka,podobno lepiej żeby się nie zrywał(sam to widziałem masakra trudno się połapać co gdzie i jak).

 

Do takich pras to powyżej 100km żeby robota w miarę szła

 

 

no też moge to samo powiedzieć prasa dobra tylko dużo przewodów jest do podłączenia i sporo roboty przy plątaniu tych sznurków. ja cały czas jeżdżę z otwartą pokrywą żeby patrzeć czy ten sznurek się nie urwał


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj