Pavel

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

Polecane posty

yacenty    3883

Mowisz i masz, cwaniak przez tydzien nie bedzie nam zasmiecal forum


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
myślę, że takich głupich cwaniaków jak marcinenicram, administratorzy powinni trafiać banem...

dziwie Ci się jaro, że chce ci się  z nim polemizować, szkoda czasu...

Wiem,że to strata czasu ale mam nadzieję,iż choć raz spojrzy krytycznym okiem na to co i JAK napisał.Aż chciałoby się powiedzieć -bykom STOP i analfabetom też.Polski język jest zdecydowanie bardziej podatny na "zabyczenie" niż większość innych ale mimo to myślę,że każdy powinien się starać (w miarę możliwości) aby przynajmniej RAŻĄCYCH błędów nie popełniać (chodzi mi o ortografię bo co do składni jestem już bardziej tolerancyjny-sam posługuję się dosyć swoistą :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosss    5

Jeżdże 309 2003 rok.nie wiem że mam traktor tylko ON i szpula ciągnie obrotówkę V&N 4*40 plus wł Cambella, z przodu obciżniki standart 320 kg. w transporcie ciągnie dwie przyczepy ponad 20000 kg be żadnego problemu. przed zkupem jezdziłem prawie każdym ciągnikiem w tej klasie, są ciągniki dobre, lepsze i Fendt, FENDT RULES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

fajnie to dosyc duzo ludzi ma fendty :) to teraz nich ktos zamiesci fotki! :0 Pzdrawiam i gratuluje.... ...trafnych wyborów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżak    0
Jeżdże 309 2003 rok.nie wiem że mam traktor tylko ON i szpula ciągnie obrotówkę V&N 4*40 plus wł Cambella, z przodu obciżniki standart 320 kg. w transporcie ciągnie dwie przyczepy ponad 20000 kg be żadnego problemu. przed zkupem jezdziłem prawie każdym ciągnikiem w tej klasie, są ciągniki dobre, lepsze i Fendt, FENDT RULES

Skoro masz FENDTa to zrób zdjecia i wstaw do galerii, bo jakoś ci nie wierze, ten pług i wał....

Chyba, że sie wyprztykałeś na tego fendta i nie masz na cyfrówkę, to rozumię, ha,ha,ha....


w polu i zagrodzie nowe technologie a w sercu tradycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Właśnie widze że na forum jest paru cwaniaków co opowiadają że mają ciągniki z najwyższej półki, niech pokażą nam te cuda !


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Ale po co jeszcze zostaną oskarżeni że co to oni nie są co tam oni nie mają itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja do zdjec twoich nigdy nic nie miałem nawet cie podziwiałem za twoja farme ale zaczołes wyjezdzac z tekstami rodem z burakowni... znam rolników którzy mają duzo ale uwazaja wszystkich ludzi biednych i bogatych a znam takich co jak mają duzo to juz widza tylko sfere wyzszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżak    0

Chłopaki spokojnie nie kłoćcie się!

Zaproponowałem aby niejaki bosss umieścił zdjęcia w galeri swojego fendta bo cięzko uwieżyć mi w zestaw fendt 309 + V&N 4*40 + wał Cambella. Fendt 309 do swojej mocy jest za lekki ( tak mi się wydaje)...


w polu i zagrodzie nowe technologie a w sercu tradycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5320    0

Mam pytanie posiadam 22hektarowe gospodarstwo ale zwiększam jeszcze o 10ha jaki model fendta byłby odpowiedni (oczywiście używany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

wszystkie ciagniki są lekkie poprzez stosowanie plastików wszędzie gdzie sie da to nie dawne ursusy i zetory.... inne ciagniki w tej klasie tez sa lekkie i krotkie on tez niezaprzeczam ale tak jak i inne tak i jego mozna dociazyc (przynajmniej przód) zakładajac TRa lub jakiś obciażnik na przedni TUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassoo    0
wszystkie ciagniki są lekkie poprzez stosowanie plastików wszędzie gdzie sie da to nie dawne ursusy i zetory.... inne ciagniki w tej klasie tez sa lekkie i krotkie on tez niezaprzeczam ale tak jak i inne tak i jego mozna dociazyc (przynajmniej przód) zakładajac TRa lub jakiś obciażnik na przedni TUZ

to chyba jest prawda widze po lamborghini premium 1050 niedaleko jest tu u nas taki i ma go mój wujek i taki mały sie wydaje na swoja moc ze myslalem ze ten ciągnik to jak na swoją moc to nie bedzie ciagał tego co powinien z tą mocą ale sie myliłem ma w nim tura i go dociaza a jak mało to w łyżke ziemi piachu czy coś podobnego i jazda . nawet bez tej ziemi w łayzce to mi sie te nowe ciągniki podobają w okolicach 100 koni widze po tym praemiumie wuja mały zwinny zwrotny krutki wszystko zgrane do siebie i mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

co do tego z allegro to wątpie żeby mu ktoś go kupił, kogo stać żeby wydać 170 tyś na 105 km traktor i to nie nowy.a jak już ktoś ma takie pieniądze to bierze nowego na zwrot i ma traktor za pół ceny...ciekaw jestem czemu go sprzedaje,już mu się znudził?? ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

P.Pliszka-człowiek od tuningowania ciągników gdy był u mnie opowiadał,że najczęstszymi klientami komorników są właśnie rolnicy,którym Korbankowie wcisnęli sprzęt nieadekwatny do wielkości i dochodowości gospodarstwa.

Zresztą za samą deskę rozdzielczą powinien z ceny jakieś 20 tys wyrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

A może ten Fendt został zakupiony za gotówkę i teraz chce kupić nowego z funduszy, troche by zyskał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Pewnie tak ale ilu rolników (procentowo) skorzystało z SPO ?U mnie niewielu przez bzdurne wymogi,sporo zrezygnowało i wzięło MR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

bo w zasadzie gdyby brał na SPO albo SAPARD to nie mógł by sprzedać przez 5 lat??czy nie?


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Więc zapewne P.Pliszka nie mówił od rzeczy (w końcu jeździ po całej Polsce to to i owo widzi zapewne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

To fakt ta deska rozdzielcza jest straszna jakby wyjęta z żuka. A swoją drogą to nie mam pojęcia czemu ją zmienili przecież seria 300 z lat 93 do 97 ja się nie mylę miały taką samą deskę rozdzielczą jak w serii 500 czy 800 tylko zapewne adekwatnie mniejszą chociaż moze i nawet tej samej wielkości ale bynajmniej tak samo wyglądającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj