Pavel

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lee001    1

Witam forumowiczów. Wiem że to temat o 309 ale 308 to właściwie to samo. Zakupiliśmy właśnie z ojcem 308 z 1999 r. Zastanawia mnie jedno po prawej stronie fotela jest taki przełącznik coś jakby przełączanie z podnośnika EHR na manual? w jaki sposób to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon18430    0

Co myslicie o tym ciagniczku-ma moze ktoś jak tak to jakie spostrzezenia?:)

Witam.Mam Fendt-a 309 ci.jestem z niego bardzo zadowolony.jest on moim jednym z 4 ciągnikow . miedzy innymi mam tez Deutz-fahra Agrofarma 420.Obydwum nie mam nic do zarzucenia,dzialają pod kazdo z moich maszyn znakomicie

Edytowano przez Szymon18430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Do tej ceny dolicz jeszcze 30000 pln na nowe opony. Jeżeli ktos pisze że 50% zostało to znaczy że dla niego 2cm bieżnika w pracach polowych to wypas. Czyli aby być zadowolonym z pracy maszyną trzeba wydać 100000pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile ma przebiegu...jeśli jest na oryginalnych laczkach to myśle że dobra oferta

 

 

5000 tyś mth chce się wymienić za mf 3080

 

Jak to żabol bez pneumatyki i ze skrecanymi felgami..

 

 

 

jak bez tego to co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

He no co nic jak ci pneumatyka nie potrzebna, bo oryginalna zamontować to kosmiczne pieniądze i kto to zrobi.. A takie felgi do pługa czy agregatu za mocne nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He no co nic jak ci pneumatyka nie potrzebna, bo oryginalna zamontować to kosmiczne pieniądze i kto to zrobi.. A takie felgi do pługa czy agregatu za mocne nie są.

 

 

 

 

 

A jak myślisz czy poradzi sobie z agregatem uprawowo siewnym podobnym do twojego ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Ja mam Rabe MKE 303 z Accordem DL, jest to najlżejsza wersja Rabego i Accorda także bo jest na niskiej ramie schoć zbiornik ma 750l. Jak wiecej sie wsypie ziarna to jazda na drodze jest rozrywkowa ;) W tym sezonie planuje dolożyć kultywator 2 belkowy na przód jeszcze, tyle, że 312 to jednak sporo większa maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

Ja mam Rabe MKE 303 z Accordem DL, jest to najlżejsza wersja Rabego i Accorda także bo jest na niskiej ramie schoć zbiornik ma 750l. Jak wiecej sie wsypie ziarna to jazda na drodze jest rozrywkowa ;) W tym sezonie planuje dolożyć kultywator 2 belkowy na przód jeszcze, tyle, że 312 to jednak sporo większa maszyna...

 

 

 

 

 

No tak ale ten 209 JEST z ładowaczem czołowym i to dużo daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny    0

witam

planuje zakup fendta z seri 309 takiego młodszego maks 10 letniego, i chciałbym sie zmieścic w 170 tys zł brutto.

Zastanawia mnie tylko kilka rzeczy tzn:

1. jak kupie takiego z przebiegiem ok 5000 mth z jakimi kosztami trzeba sie liczyc żeby powymieniac w nim wszytkie oleje filtry itp., ogolnie eksploatacje?

2. po drugie jak wyglada sprawa żywotności skrzynbiegów/silników w tych ciagnikach?

3.i na co zwracac przedewsztkim uwage przy zakupie takiej maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny    0

to jest raczej oczywiste i nie podlega dyskusji :), czekam na bardziej rzeczowe odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest raczej oczywiste i nie podlega dyskusji :), czekam na bardziej rzeczowe odpowiedzi :P

 

Witam,

Mam do sprzedania Fendta Farmera 309Ci(najmocniejszy w swojej klasie 115KM). Zosatł zakupiony u Korbanka w 2005r i tam był cały czas serwisowany. Ma ok 4300mth i jest w stanie idealnym zadbany, nie porysowany uzytkowany tylko przez 1 osbę . Pracował tylko w lekich pracach polowych jak sianie zboza , sianie nawozu i prsykanie nic pozatym. Zainteresowanych prosze o kontakt na maila fendt309ci@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FendtCedry    0

Mam pytanie. Co ile mtg. trzeba wymieniać olej w skrzyni? (z jakimi kosztami to się wiąże) I czy w pompie olejowej też trzeba wymieniać? (posiadam 307 Ci)

Edytowano przez FendtCedry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee001    1

@FendtCedry na stronie Korbanków masz do pobrania instrukcję obsługi i tam jest wszystko opisane, jeśli chodzi o koszt wymiany oleju to zależy jaki olej zastosujesz, ale dobrze Ci radzę nie oszczędzaj na olejach jeśli było Cię stać na taki ciągnik to nie żałuj na oleje bo to jest podstawa do bezawaryjnej pracy, a przecież nie zmieniasz ich co miesiąc.

 

Mam pytanie do was, mianowicie jak odpowietrzyć hamulce? ostatnio miałem nieszczelność w układzie i chyba się dość porządnie zapowietrzył. Nieszczelność zlikwidowana, próbowałem odpowietrzać taką metodą jak w samochodach i dzieje się coś takiego, że pedał jest sztywny a za jakiś czas znowu da się go wcisnąć dość głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxer    1

Kolego gdy ten pedał się wciska dość głęboko to odpowietrzasz go i idą bomblelki powietrza to musisz mieć nieszczelność, bądź uszczelki w pompce się trochę przytarły niewielka szczelina i pedał leci (chodzi mi o uszczelkę tą pośrodku) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

Witam,

Mam do sprzedania Fendta Farmera 309Ci(najmocniejszy w swojej klasie 115KM). Zosatł zakupiony u Korbanka w 2005r i tam był cały czas serwisowany. Ma ok 4300mth i jest w stanie idealnym zadbany, nie porysowany uzytkowany tylko przez 1 osbę . Pracował tylko w lekich pracach polowych jak sianie zboza , sianie nawozu i prsykanie nic pozatym. Zainteresowanych prosze o kontakt na maila fendt309ci@onet.eu

 

 

 

ile cenisz za fendta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxer    1

Na 100% ci nie powiem czy to jest wina pompki a tak się dzieje na jednym pedale czy na 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee001    1

Chciałbym nieco odświeżyć nieco moje pytanie dotyczące hamulców, a konkretnie ich odpowietrzenia, mianowicie jak go dokonać? Silnik powinien być włączony? Pedały rozdzielone? które zaworki odkręcać najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel4106    13

Witam. Chcialbym dowiedziec sie w jaki sposob w tym traktorze dzialaja te 4 polbiegi pod obciazeniem ? Czy wybor tego traktora z taka skrzynia jest wporzadku ? Czy lepiej wybrac wersje bez elektryki, mianowicie 309c. Podajcie tez ogolne wady i zalety tego traktora. Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj