Pavel

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grzesiex    1

Odkręć żółtą cześć przycisku palcami, zobaczysz żarówkę całoszklaną, wymień i po kłopocie.

 

50704004.jpg

 

Foto pochodzi z www.granit-parts.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

Panowie nie mówie że te sprzęgła nie siadają ale byłem na serwisie i widziałem całe dociski i tarcze(tych juz prawie nie był) w serii Farmer sprzegło WOM wyłącza sie do szyby tzn ustawia na włączony a dźwignię wyboru prędkości 540-0-1000 na pozycję zero. Zaciągnąć sprzęgło można maks. na 5 minut jak to jest w Zetorze czy małych Same Lamborghini. Docisk sprzęgła przy jeździe na sprzęgle zaciągnietym tak się przegrzewa że jest fioletowy. dużo ludzi o tym nie wie lub z wygody zaciągnie sobie tylka sprzęgło a dźwigni WOM wogóle nie rusza

Mama znajomego który ma przejechane z 3000 mth i jezdzi non stop na zaciągniętym sprzęgle ( ze 3 lata):lol: i jakos nic mu sie nie dzieje ja przy swomi wyłączam po kazdej zakonczonej pracy, uczulał mnie na to serwisant który mi robił małe szkolenie przy odbiorze traktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes86    0

Dzięki za wszystkie komentarze bardziej pomocne i troche mniej :lol: żarówka już wymieniona i z powrotem jest tak jak dawniej. Matuch "święte słowa" bo faktycznie niekiedy można sie lekko zdenerwować czytając komentarze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

tak kolo 13 - 15 litrów w orce na godzinę, już ich nie produkują, chyba ze korbanek ma dla ciebie coś na placu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

@ adrian300895, co ty znowu za rzeczy wypisujesz??? zamiast serii 300Ci wyszła chyba nowa 200vario

!!! Jesli juz to zamist serii 300 Ci mamy teraz ( juz od jakiegos czasu) serie 300 Vario i sa to juz najnowsze ciagniki z serii COM III.Mamy tam 4 rodzaje ciagnikow od 309-312. A 200vario to juz swoja droga...


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noto swoją drogą tylko kiedyś była rozbieżność w mocy a teraz ta 200 ma 70 do 110km a 300 vario zaczyna się od 95 a kączy na 125.Przedtem nie było nic pomiędzy ;) A tak w ogóle to przede wszystkim czytaj ze zrozumieniem bo napisałem że "chyba" a nie że "na pewno" a to jest różnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Wiem ze napisałeś "chyba" jest to również w twoim cytacie....ale z takich slow jak "chyba " najczęściej rodzą sie plotki. ;)


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

tak tak juz sporo takich "okazji" widzialem sciema jak nic policja powinna sie takimi zajmowac a nie ludzi na przechodzeniu w niedozwolonym miejscu lapia haha

pewnie po wyslaniu maila dowiesz sie ze ciagnik jest np w anglii koles oferujacy maszyne we wloszech a cala tranzakcje poprowadzi lacznie z wzieciem zaliczki osoba trzecia juz sporo takich oszustow bylo i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andmar18    0

Tylko telefon nie jest poprawny... mi sie wydaje że to jest ściema gdzie taki ciągnik za takie pieniądze ... to dawno by go już tam nie było :)


ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Proponowalbym uwazac na takie " okazje", w tamtym roku na ebayu byla 718 za 3000 €. A jak sie pozniej okazalo byl to jakis oszust z Rumuni...chodzilo oczywiscie o wplate pieniedzy a ciagnik mial byc dostarczony DHL-m. Pieniadze nalezalo wplacic na konto szefa DHL w Hiszpani :) ....kompletnie sie usmialem.... troche sie z gosciem pobawilem w kotka i myszke....ale potem byl wsciekly....straszyl mnie prawnikami jak nie wplace tej kasy...ale to chyba on bardziej ich potrzebuje.

 

A pisze rowniez dlatego ze moj kumpel kupujac sobie w ten sposob VW Transportera stracil 6000€.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andmar18    0

Takich ogłoszeń na nacie jest strasznie dużo.. ja tak z ciekawości napisałem ale innemu kolesiowi też miał new hollanda za 28000zł i on mi odpisał że musze mu najpierw zapłacić 50% sumy i on mi ciągnik przyśle jakąś tam przesyłką kurierską :) Ja natomiast zapytałem go czy moge przyjechac do pana i oglądnąć sobie ten ciągnik i osobiście odebrać i żeby mi podał adres... koleś na to odpowieda mi : ż ciągnik jest w kontenerze gotowy do wysyłki...TO JEST JEDNA WIELKA ŚCIEMA!!!!!!!! ostatno na necie patrzyłem to tych ogłoszeń przybyło.Jeden koleś miał tego nowego Fenda za 30tys zł.

Patrze na jego ogłoszenia,,, polski numer podany no to zadzwoniłem... co si okazało?? Jakiś Polak odbiera i nie wie o co chodzi... Oni nawet swojego numeru telefonu nie podają

 

Prosze spojrzeć tu więcej takich ciągników http://www.agrotrader.pl/oferty/15327/1/lucas_veron


ursus C330
ursus 3512
farmer F7258 TE
kombajn IHC 321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj