Pavel

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

Polecane posty

Hiltonik    0

Witam

Kupiłem Kverneland LD 85 waga 1150kg

Ma przedpłuzki łamacze skiby krój na ostatniej skibie kolo gumowe.

Szerokośc orki od 12 -18 cali czyli 30-45cm na korpus.

Zabezpieczenia na kołki.

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

dzieki <_<

 

zekamy na zdjęcia z "akcji" B)

 

 

a ty od hydrauliki masz tylko dżwignię krzyżową? bo widze z yłu tylko 4 gniazdka hydrayliczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Mam pytanko. Czy ktoś miał do czynienia z Fendtem 309 Vario, proszę o opinie ale konkretne i rzeczowe, czy istnieje możliwość zamówienia 309 z przednim mostem amortyzowanym?

 

Dzięks


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

Witam

307 Ci 308 Ci 309 Ci

Engine

Rated power (kW/HP) (ECE R24) 55/80 66/90 77/105

Max. power (kW/HP) (ECE R24) 68/92 72/98 82/112

Rated power (kW/HP) (EG 97/68) 65/88 74/101 83/113

Max. power (kW/HP) (EG 97/68) 72/99 77/105 86/117

 

Panowie ile 308ci (66/90 czy 72/98) ma wreszcie koni dają te normy a ja nie wiem która to jest realna moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronar5135    1

Fendt 309ci są dobre tylko że jak do swojego wyposażenia to są za drogie, jeśli komuś odpowiada cena około 250 tyś za ciągnik 100 km to ok ale są ciągniki o większym wyposażeniu niż fendt a są w tej samej cenie wiec jak ktoś bierze tego oto fenda to nich się zastanowi. Fendt to dobra marka ale płaci się tu nie za wytrzymałość, sprawność itd... , a za markę.

pozdrawiam


nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

no chyba tak jakie glupoty on gada?? ursus w latach '80 byl juz przestarzaly i jest, byl do niczego a po nicku sadze ze najlepsza firma to pronar!!!


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Czy ktos zmierzył dokladnie ile pali 309Ci? Przy jakich pracach i mniej wiecej obrotach. Kolega ma 309Ci ale on leje wiaderkiem i to nie do pełna i zabardzo nie potrafi okreslic ile pali;]


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronar5135    1

Jak masz np. zetora 6340 i ma zużycie paliwa 230 noto taki fend 30c/i ma zużycie paliwa 217 i zetor ma 65 KM, a fendt 100 noto jest jakieś porównanie

 

:)


nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Dzis rozmawialem z gosciem który ma i 309 i 716 Vario, mówił że jak nie mieli jeszcze 716 to ciągali beczkę 14 tys Fendtem 309. Jak zakupili 716 to oczywicie teraz jej do tego urzywają, a prónanie wyglodało tak ze 716Vario która ma 6 celindrów i 160 km wywoził dwa razy wiecej gnojowicy na tym samym paliwie co 309.

Ten gośc ma 260 krówek wiec troszkę zbiera sie gnojowicy, i jest do wywiezienia dośc duża ilośc.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

U mojego kuzyna to taką beczkę (Joskina) podczepiają do Case 7230-podczepienie czegoś takiego do ciągniczka klasy 309 to niezbyt rozsądna rzecz-ciekawe jak to szło po oranym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

@jaro

odpowiedź jest prosta :)----> nie szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Jak sie nie ma czym a gnojowica pod kraty podchodzi to trzeba ciągac tym co sie ma... Dlaczego mialo by nie iśc ja ostatnio TL100 ciągałem 12 tys. beczkę, poprostu trzeba wolniej jechac, i wiecej obrotów :)

 

Mav chyba byłeś na miejscu i widziales wykonyuwaną pracę że stwierdzasz fakty... jak masz dociążone tylne koła przez beczkę na górnym zaczepie to aby nie było błota i bedzie szło...


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Beczki były pełne ?Bo taka 14-tka to troszkę na zaczep działa-parę razy widziałem ,że 10-tka Fortschritta potrafiła obłamać zaczep w 1224 (u w/w kuzyna po dziś dzień chodzi chyba 5 sztuk tych beczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Porównanie Ursusa do Fendt to troszkę nie na miejscu moim zdaniem. Fortschitty nie mają czasami dolnych zaczepów? bo cos mi sie wydaje ze jest wlasnie na dolny ale moze sie myle. Gdy jest cos zaczpione na dolny zaczep to jest calkiem inna siła uciągu ciągnika niz w przypadku zaczepineiu na górny.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

kiza fendt ma 115KM i ciaga 15m3 no to 105km nie pociagnie 14? moim zdanie to i po oranym rozsadnie tylko zawroty utrudnione sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Myślę ,że akurat 1224 pociągnie co nieco więcej niż 309 a jeżeli się mylę to niewiele mniej :)-choćby z powodu swojej masy-zgadza się Fortschritt jest czepiany na dolny zaczep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

powiem tak, z góry i z żaglem to moze i pójdzie :)

 

U siebie jak jeszcze miałem zwierzątka, to wywoziłem beczką 10 tys litrów na tandemie zaczp Hitch , ciagnikiem o mocy 190KM i wadze 8t i jakos nie wszedzie chciał jechać. wiec domyslam sie jaki efekt byłby jak bym zapioł nie dość ze wiekszą beczke to jescze duzo mniejszy ciągnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Sprzęgło jest, a biegów nie ma to skrzynia bezstopniowa.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil691    1

dziex a o co chodzi z tym gazem ze jak sie pusci to sie ciagnik zatrzyma?? to w takim razie po co jest sprzeglo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Sprzęgło służy do prycyzejnego podjechania np pod przyczepe, a to z tym gazem to nie wiem pierwszo słysze. W Vario ustawia się oborty silnika na stałą wartośc i przyspiesza się joystikiem. Czyli gazu sie w sumie nie używa.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0
dziex a o co chodzi z tym gazem ze jak sie pusci to sie ciagnik zatrzyma?? to w takim razie po co jest sprzeglo hehe

 

no sąsiad raz mi pokazywał w 309c tylko ze to było dawno( i może sie mylę) i traktor ustal na największym biegu jak wcisnąłem hamulec i sobie stał a jak puściłem to ruszył i jechał to jest właśnie sprzęgło Turbomatik

 

chyba o to chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj