Pavel

Fendt Farmer 309 C/i [opinie]

Polecane posty

JD1052    206

Ciekawe skąd chcesz wziąć 4 półbiegi pod obciążeniem w tym traktorze... Chyba, że masz na myśli 509...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel4106    13

to do czego sluzy ten guzik w glownej dzwigni zmiany biegow ? przeciez 309 w wersji elektronicznej z lat 1994-2000 dzwignia zmiany biegow wyglada jak w serii 500 chyba ze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

To jest całkowicie inna skrzynia produkcji Fendta z 3 półbiegami ze sprzęgłem na 3 pierwszych biegach, max predkość 40km/h, 4 półbiegi bez sprzegła i max 50km/h ma skrzynia ZF montowana w serii 500 i 800, która jest totalnie innej budowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

A po jakim względem.....? Wygoda to tylko Turboshift ale już pod względem napraw to za głowe byście sie chwycili... Nie da sie tego rozstrzygnąć, która lepsza, każdy powinien wiedzieć na co go stać... Tak samo ile kosztuje filtr do 3setki a ile do tego ZFa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel4106    13

mam jeszcze jedno pytanie fendt 309 z tego co wiem ma turbine, a czym sie rozni od niego 308 ? tym ze nie ma turbo ? czy 308 ma turbine a rozni sie tylko ustawieniami silnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Proszę o radę . Mam fendt 309c z 2003 r i mam delikatny problem , z wężyka od nadmiatu (tak mi sie wydaje z takiego gumowego w materiale ) delikatnie poci sie z tego przewodu i jak się rozgrzeje to ma takie falujące obroty . Nie mam poj jak wymienić ten przewód bo trzeba by zdejmować dekiel w górnej cześci silnika

Edytowano przez ZUCH1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A czemu sprzedajesz tak młody ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

witam gdzie szukać w 309Ci zbiorniczka oleju turbosprzęgła jest taki w nim a jeśli tak to gdzie?? z góry dzięki za podpoiwedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połączone

 

Co sądzicie o ciągniku Fendt 309Ci. Jak z awaryjnością. Czy ktoś ma taki ciągnik..? Prosze o odp Ponieważ mam taki na oku.

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.2 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelektryk    1

Szukam serwisu lub jakiegoś fachowca. Do naprawy jest turbosprzeglo w fendzie 309. Okolice Radomia. Poda ktoś jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt8188    130

w zeszlym roku to przerabialem w mojej 309 ci.robil to mechanik z wielkopolski.jego ogloszenie jest na olx naprawia skrzynie vario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj