same

części do same deutz fahr

Polecane posty

same    0

mam takie pytanie czy znacie jakies strony churtowni albo sklepów do ciagników zachodnich takich jak same czy deutz prosze o odp;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same    0

grene jest za drogi echodzi mi bardziej o jakieś hurtownie takie z kąd te sklepy biora te częsci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

grene jest za drogi echodzi mi bardziej o jakieś hurtownie takie z kąd te sklepy biora te częsci;)

hurtownia ma dla Ciebie takie same ceny jak w sklepie :P Jak kupisz u nich za 20000 zł to dostaniesz rabat :D

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same    0

macie jeszcze cos bo mi naj bardziej chodzi o cześci do skrzyni biegów same lase 90;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od roku szukam tak jak ty i nic nie znalazlem, to monopol wszystkie czesci ida z jednego magazynu gdzie nie zadzwonisz wszedzie takie same ceny, roznice to groszowe sprawy, nie mowie tu o czesciach znormalizowanych jak cos znajdziesz to daj znac, a co do czesci do skrzyni to szukaj uzywanych duzo jest ciagnikow spalonych jesli to co potrzebujesz nie ulega zniszczeniu w skutek spalenia to sa bardzo duze szanse kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon7    0

U nas agroma częśći do deutz- fahra sprowadza z firmy GRANIT Sprawdż w internecie może coś znajdziesz. Uprzedzam częśći są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Wiesz 1011 na który się w innych reklamach tej firmy powołujesz. Nie ma pompy wody.
Jak ja niecirpię posiadających firm których pracownicy robią szemraną reklamę swoim szefą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj