Michalc355

Jakiej marki jest silnik w Case?

Polecane posty

Case mają silniki IVECO napewno te powyżej 100km


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerry28    4

Są to silniki produkowane przez Iveco na licencji Cumminsa (6 cylindrów), model chyba BetaPower są także używane silniki Perkinsa (4 cylindry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

W moim JXie 90 jest iveco :)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ale o jake Case'y się rozchodzi? :huh:

Obecnie to Iveco zwane także Fiat Power Trains, Sisu w CS Pro i CVX, Cummins w Magnum i Steiger

Perkins był używany kiedyś w CX,MXC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1996    0

Witam. Jaki silnik jest w ciągniku Maxxum 100?

Z góry dziękuje za odpowiedź. :)

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

w ciagnikach case sa silnik IVECO ale to jest pomysł case a iveco tylko produkuje dla nich silników, ale sa i case z silnikami SISU


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Skąd masz taką wiedzę? Daj link lub skan stron gdzie to przeczytałeś, bo inaczej to jest tylko powtarzana plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper88    59

spotkałem się z case o symbolu bodajże 1390 z 1982r. i był tam silnik marki "david brown". Remontowałem go bo poszło sprzęgło i części do niego są horrendalnie drogie. Sprzęgło kompletne kosztowało ponad 3000 zł a samej tarczy nie można było dostać. Skończyło się na przenitowaniu oryginalnego frezu do tarczy od t25 i chodzi juz 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@koper88 nie zdziwiło mnie ten przypadek który opisałeś, ponieważ Case to spadkobierca dwóch marek: David Brown i International.


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomba997    0

ja mam case 5130 i ostatnio wymienialem panewki poniewaz przy zmianie oleju znalazlem pierscien od glownej i w mojej maszynie z 91 roku z 6 cylindrowym silnikiem jest jednostka cummins 6bt.a tak marginesem moze ktos podpowiedziec z jaka sila trzeba dokrecic stopki panewek walu korbowego?? dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

W celu rozwiania waszych wątpliwości najnowsze Case maja silniki ftp autorstwa cnh produkowane dla nich przez Iveco. Starsze miały sisu cumminis i sporadycznie ( te mniejsze) perkins a takie juz po 25 roku zycia bywaly z silnikami David Brown czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Odnośnie autorstwa silników,to są to silniki Iveco zaadaptowane do ciagników CNH ,Claas ,co i tak stanowi ułamek produkcji do czego firma Iveco robi silniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj