Skocz do zawartości
Michalc355

Jakiej marki jest silnik w Case?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Silnik

Wiadomość z agroFakt.pl

Jerry28    4

Są to silniki produkowane przez Iveco na licencji Cumminsa (6 cylindrów), model chyba BetaPower są także używane silniki Perkinsa (4 cylindry).

adikpl1    179

Ale o jake Case'y się rozchodzi? :huh:

Obecnie to Iveco zwane także Fiat Power Trains, Sisu w CS Pro i CVX, Cummins w Magnum i Steiger

Perkins był używany kiedyś w CX,MXC

Marcin1996    0

Witam. Jaki silnik jest w ciągniku Maxxum 100?

Z góry dziękuje za odpowiedź. :)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

witek    2

w ciagnikach case sa silnik IVECO ale to jest pomysł case a iveco tylko produkuje dla nich silników, ale sa i case z silnikami SISU

jaco512    39

Skąd masz taką wiedzę? Daj link lub skan stron gdzie to przeczytałeś, bo inaczej to jest tylko powtarzana plotka.

koper88    17

spotkałem się z case o symbolu bodajże 1390 z 1982r. i był tam silnik marki "david brown". Remontowałem go bo poszło sprzęgło i części do niego są horrendalnie drogie. Sprzęgło kompletne kosztowało ponad 3000 zł a samej tarczy nie można było dostać. Skończyło się na przenitowaniu oryginalnego frezu do tarczy od t25 i chodzi juz 2 lata

bomba997    0

ja mam case 5130 i ostatnio wymienialem panewki poniewaz przy zmianie oleju znalazlem pierscien od glownej i w mojej maszynie z 91 roku z 6 cylindrowym silnikiem jest jednostka cummins 6bt.a tak marginesem moze ktos podpowiedziec z jaka sila trzeba dokrecic stopki panewek walu korbowego?? dzieki pozdrawiam

Ziel    26

W celu rozwiania waszych wątpliwości najnowsze Case maja silniki ftp autorstwa cnh produkowane dla nich przez Iveco. Starsze miały sisu cumminis i sporadycznie ( te mniejsze) perkins a takie juz po 25 roku zycia bywaly z silnikami David Brown czy jakos tak.

andrzej78    13

Odnośnie autorstwa silników,to są to silniki Iveco zaadaptowane do ciagników CNH ,Claas ,co i tak stanowi ułamek produkcji do czego firma Iveco robi silniki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się