• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez matmati2
      witam. Tak jak w temacie, chciałbym zrobić zmijke z rur od występu z kombajnu (posiadam 2sztuki) z koszem zasypowym. glownie miała by ładować zboże i rzepak na tiry. I tu moje pytanie czy ktoś z kolegów robił już taka?? jakieś sugestie? myślę też nad zastosowaniem dwóch opcji napędu elektrycznego i z wom.
    • Przez slawek4020
      Witam potrzebuje wymiarów ,kątów w łyżce do tura ,ponieważ planuje ją zrobić przez zimę. Jak ktoś kupił nową łyżke to niech pomierzy mi się przyda;)Z góry Dzięki
    • Przez bobienko
      Gdzieś tam pocztą pantoglową zasłyszałem,że ze starego opryskiwacze polowego robią sobie bielarki do obór,ktoś takie coś skonstruował?
    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?

• Przez dszywala
      Cześć,
      Robię sobie chwastownik do czosnku i natrafiłem na problem z  zamocowaniem plastikowych gwiazd pielących.

Czy można gdzieś kupić takie mocowanie? Albo jak to się nazywa?

Może ma ktoś jakiś sensowny pomysł na inny sposób zamocowania tego ustrojstwa?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.