Skocz do zawartości
MaciekZS

Jaki olej lejecie do swoich Zetorów?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość dominik55   
Gość dominik55

ja do wszystkich mobil

CaptOOrniC    0

Superol CC30 do Zetora 3320 do silnika i Hipol do skrzyni biegów, ale raczej czeka go w skrzyni wymiana na inny ,a i w silniku przydał by się jakiś aby można było przynajmniej 300 mth między wymianami zrobić .

Arek    113

Zetory u mnie ciężko nie pracują więc leje Diesel 2, do innych bardziej obciążonych maszyn leje turdus.

danielhaker    827

Zetor 5211 kiedyś Milwus- teraz Turdus

11441- Aral (według zaleceń producenta)

Dawid18    1

Turdus do zetora 5211.

Rok 1990 orginał od nowości silnik nie był dotykany. Przepracowane 5500mtg

mirek37    31
Napisano (edytowany)

a tak dla ciekawości ile kosztuje superol 30 [5 litry]

Edytowano przez mirek37

jasiu7745    1

Dla mnie supoerol to nie olej leje go tylko do dojarki wszystkie moje 3 zetory chodzą na turdusie a w szkrzyniach jest hipol ale będzie zniana na aral a C3603p milwus ale tez będzie zmiana na turdusa bo wszystkie po garach dostaąa to i olej muszą mieć dobry B)

koledzy mam Zetorka 16145 sprowadzonego z Hiszpanii i czeka mnie pierwsza wymiana oleju i niewiem na jakim oleju chodził! Ma 5000mtg! Prosze poradzcie jaki olejek mu wlać żeby było dobrze! Z Góry DZIĘKUJE!!!

Witam. Mam pytanie trochę wykraczające za temat ale nie wiem gdzie szukać odpowiedzi. Konkretnie: posiadam forterrę 9641, agrofarma 85 i rollerka 70 i chciałbym je zalać jednakowym olejem dla ułatwienia sobie życia. Czy niema ku temu przeciwwskazań i jeśli nie to jaki olej wybrać?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Małyrolnik
      Witam , mam okazję  kupić  Zetora 12045 crystal  ,120 km z 1977 roku   i mam pytanie dobre to są ciągniki , jak wygląda w nim przedni napęd bo niby jest kilka rodzajów kiedyś gdzieś wyczytałem , i na co zwrócić  uwagę przy  zakupie ?  z góry dzięki

• Przez adamek1942
      Proszę o opinie dilerów zetora woj świętokrzyskie bądź małopolskiego z Miechowa lub Proszowic.
    • Przez vip11
      Witam! W tym czasie kiedy to paliwo drożeje istota paliw nie konwencjonalnych może odegrać dość duże znaczenie. W szczególności cierpimy my rolnicy ale i nie tylko. Chciałbym zapytać czy waszym zdanie takie instalacje jak sucha cela czy też instalacja pana Jana Gulaka może znaleźć zastosowanie w rolnictwie, aby obniżyć koszty produkcji? Proszę o opinie na ten temat.

Przykładowy film:
      http://www.youtube.com/watch?v=Ku06FJFRTpo
    • Przez kolo5ful
      witam szukam schematu bezpieczników do  zetora 5011
    • Przez BARTOLA
      witam posiadam zetora 7011  z tylnymi kołami o rozmiarze 13.6-36 i mam takowy problem ze przy orce z pługami 3 skibowymi ma słabą przyczepność i troche brakuje mu mocy zastanawiam sie nad zmiana kół na rozmiar 28  czy coś da ta zamiana?  słyszałem ze koła od c360  bedą pasować  ktos coś pomoże w tym temacie?