jankris

CLAAS Jaguar serii osiemset (820, 840, 860, 880)

Polecane posty

damiano32    0

Mam zużyty walec wciągający( ten wstępny) w nim jest detektor metalu, czy można go nadspawać? Czym i gdzie takie coś Zrobić? Czy ktoś już nadspawywal noże w hederze sieczkarni ru 600? Ma to jakiś sens? I czym spawać?

jankris    10

A co w tym walcu ci się zużyło? Nadspawywać noże? Znasz takie powiedzenie o podcieraniu d.py szkłem?

Wiadomość z agroFakt.pl

witam, mam proźbe do użytkowników sieczkarni claas jaguar 840 aby opisali mi wszystkie zegary i przyciski ze zdejęcia, tyle co kupiłem i nie wiem od czego co jest.. i jeszcze najważniejsze wiadomości co do używania tej maszyny

53030-7000203871_4.jpg

damiano32    0

Na walcu normalnie są takie plaskowniki których umie nie było a ich miejsca przykrecenia się wywarły i niema do czego przekręcić. Te noże to tak zwane piły

Tomek5M    9

Witam, poszukuje instrukcji Claas Jaguar 840 w PDF, posiada ktoś?

zuska24    0

Mam problem z Jaguarem 880 wyplul wszystkie kosy i stolnice zadnego kamienia nie ma doradziecie cos co sie moglo stac

richtik    0

Mi też kiedyś noże wypluła ale zrobiłem i kosi już 7 lat😁

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez iwik073
      Witam grupowiczów.
      Czy posiada ktoś z Was  sieczkarnie  John Deere 6950, chciałbym się coś więcej dowiedzieć na jej temat.
    • Przez noris2000
      Zastanawiam się nad kupnem sieczkarni jednorzędowej do kukurydzy. Zasiewam kukurydzą około 1ha ale myslę że w przyszłym roku zasieje coś koło 2 ha, miałaby ona współpracować z zetorem 5211 lub jeśli bedzie lepiej z mf 255. Czy opłacalne będzie jej kupienie jeżeli za koszenie z wożeniem od hektara biorą u mnie od 900 - 1000 zł? Faktem jes to że posiadając jednorzędówkę mógłbym ukosić krowom kuku kiedy bedę chciał. Jeśli uważacie że warto jakie mogłyby to być sieczkarnie???
    • Przez miszczo321
      Witam mierze się z zakupem nowej sieczkarni modele wymienione powyżej prosił bym o opinie użytkowników podobnych maszyn. Ceny znam proszę nie pisać typu Bierz claas bo to claas lub krone bo najtańsza itp. Tylko konkretne argumenty.
    • Przez jankris
      W tym wątku proszę pisać ciekawe informacje i spostrzeżenia na temat Claas Jaguar serii 900 (930,940,950,960,970,980) typ 494. Są to pierwsze egzemplarze tej serii produkowane w latach 2007-12 bez adblu.
    • Przez piotrek8903
      Ci co maja lub mieli taka sieczkarnie czy moga mi powiedziec czemu tak ciezko pedal sprzegla sie wciska po dniu koszenia az mnie kolano boli? Czy to ten typ tak ma czy da sie to jakos zmienic zeby lzej bylo?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj