jankris

CLAAS Jaguar serii osiemset (820, 840, 860, 880)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damiano32    0

Mam zużyty walec wciągający( ten wstępny) w nim jest detektor metalu, czy można go nadspawać? Czym i gdzie takie coś Zrobić? Czy ktoś już nadspawywal noże w hederze sieczkarni ru 600? Ma to jakiś sens? I czym spawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankris    12

A co w tym walcu ci się zużyło? Nadspawywać noże? Znasz takie powiedzenie o podcieraniu d.py szkłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam proźbe do użytkowników sieczkarni claas jaguar 840 aby opisali mi wszystkie zegary i przyciski ze zdejęcia, tyle co kupiłem i nie wiem od czego co jest.. i jeszcze najważniejsze wiadomości co do używania tej maszyny

53030-7000203871_4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano32    0

Na walcu normalnie są takie plaskowniki których umie nie było a ich miejsca przykrecenia się wywarły i niema do czego przekręcić. Te noże to tak zwane piły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek5M    11

Witam, poszukuje instrukcji Claas Jaguar 840 w PDF, posiada ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuska24    0

Mam problem z Jaguarem 880 wyplul wszystkie kosy i stolnice zadnego kamienia nie ma doradziecie cos co sie moglo stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek8903    0
Dnia 18.02.2011 o 14:58, jankris napisał:

Ja mam 682 SL i właśnie chcę dokupić coś z serii 800.

 

A co do tego Autopilota to nieraz szczerze mnie rozbawiają handlarze wciskając ludziom kit że sieczkarnia posiada autopilota. Często nie ma wogóle tego układu co łatwo stwierdzić ze zdjącia pulpitu, a nawet jeśli ma to heder jest zupełnie nie przystosowany do prowadzenia w rzęach.

To ona jest z silnikiem perkins v8? Jak sie sprawuje jakie spalanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzggg    0

Witam mam problem z sieczkarnią claas jaguar 860 overdrive 2000r. Mianowicie nie włączała detektora całkowicie. Nie świeciły się żadne kontrolki a walce można było włączyć. Gdy unikaliśmy pokrywę od bezpieczników i sprawdziliśmy bezpieczniki pojawiły się dwie kontrolki od detektora czerwona i zielona walce się cofają lecz nie chcą się załączyć do wciągania, wyskakuje wykrzyknik. Po odłączeniu detektora swieci dalej czerwona kontrolka od detektora. Ktoś wie o co kozę chodzic? Za odpowiedz z góry dzieki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj