Skocz do zawartości

Polecane posty

agro973    40

Witam. Jakie są różnice pomiędzy tymi trzema modelami, bo moc mają taką samą, więc czym się jeszcze różnią?

Chodzi mi o 235,240 i 255

agro973    40

A może coś więcej? Z tego co wiem to chyba w modelu 240 nie ma sprężarki, ale nie jestem pewien na 100%

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

Witam. Jakie są różnice pomiędzy tymi trzema modelami, bo moc mają taką samą, więc czym się jeszcze różnią?

Chodzi mi o 235,240 i 255

do tej listy dołącz jeszcze P-350 bo to bliźniaczy model do tych co podałeś.

grzegorz508    1

MF 235 (AD3.152)- brak zwolnic planetarnych, mniejsza moc silnika, uzyskana poprzez zmianę kątu wytrysku paliwa i prawdopodobnie inne rozpylacze (nie jestem pewien tych rozpylaczy), posiada instalację pneumatyczną, hamulce bębnowe, dolny zaczep opuszczany.

MF 255 (AD3.152 UR)- posiada zwolnice planetarne i tylny most taki jak w 4 cylindrowym Ursusie 4512 (to z MF 255 pochodzi cały tył 4512), posiada instalację pneumatyczną, hamulce tarczowe mokre, dolny zaczep opuszczany.

O Mf 240 nie mogę duzo powiedzieć, z tego co się dopatrzyłem to z tej stronki tak na oko: http://phualbatros.pl/index.php?option=com_djcatalog&view=showItem&id=39&cid=3&pid=1, to silnik o mocy takiej jak MF 255 (AD3.152 UR), brak instalacji pneumatycznej, brak opuszczanego dolnego zaczepu, hamulce bębnowe (tylny most taki jak w MF 235, bez zwolnic).

tomek73    186

MF 255 [3512]i 4512 nie mają tego samego mostu. Zewnątrz wygląda niby tak samo ale to jest inny most.

grzegorz508    1

Skoro tak to zwracam honor, z wierzchu wygląda tak samo i chyba skrzynia tez miała przełożenie 8+2. Ale skoro jest inny to się nie upieram.

tomek73    186

Tez myślałem że to to samo ale znajomy rozbiera 4512 i wtedy zobaczyłem różnicę.

dedel    0

Moża ktoś wie gdzie można kupić nowe MF 240, 350? Z allegro wszystkie zniknęły ;[

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się