Skocz do zawartości
ksjan68

Rozdzielacz podnośnika Renault

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AndyB    11

Uszczelniacz na tłoku nie trzymał ciśnienia a bujanie maszyn na podnośniku na dłuższą mete jest nie do wytrzymania.Koszt uszczelniacza to około160zł a te dwa pierścienie prowadzące po 45zł,części claas.Robota swoja.

Wiadomość z agroFakt.pl

AndyB    11

Nie rozdzielacza nie ruszałem.Co innego by było gdyby uszczelniacz był dobry ale był w strzępach. Po wymianie na próbe zaczepiłem agregat i stał trzy dni i nie opuścił nawet centymetra.Robota przy tym przyjemna choć trzeba się trochę nagimnastykować.Wszystko zrobiłem w pojedynke choć plecak troche waży. Rozbiórka i złożenie zajeło mi dwa dni bez pośpiechu.

tomek83    15

Zdjąłem podnośnik ale uszczelnienie tłoka wygląda na dobre jedynie ten oring w podstawie trochę jakby spłaszczony ale czy to on winien opadaniu? Ja mam EHR to chyba bardziej rozbudowane jest ustrojstwo.

Co to znaczy że twój uszczelniacz był w strzępach?

AndyB    11

Były pęknięcia i jakby go ktoś poskóbał dookoła. A ten oring na dole cylindra też ma znaczenie jak opuszcza.

masfer5455    6

panowie ja mam podobną sytuacje z podnośnikiem a konkretnie nie opuszcza mi w ogóle gdy podniosę obojętnie jak wysoko ale pod obciążeniem gołe ramiona opadają bez problemu czy to nie jest jakaś przyczyna tej regulacji siły uciągu która jest na wieszakach wychodzących z mostu pomózcie bo już z 5 razy zdejmowałem rozdzielacz najpierw wydmuchlo oring i maszyny opadały pozniej zaczeły sie problemy z opuszczaniem ratunku

masfer5455    6

DOSZEDŁEMCO BYŁO z tymi rozdzielaczami nie zawsze jest tak że są uszkodzone kiedy nie chcą opuszczać maszyny jest takie miejsce w nim które się reguluje a samo również sie rozregulowuje i czasami wystarczy tylko to sprawdzic tak było i u mnie w 11054 a pomógł mi taki szpec Robert tel 696086679 zna się na renówkach ehr skrzynia na półbiegach kosiarki POOTINGER

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się