Skocz do zawartości
kris14

Przeglądarki Internetowe

Polecane posty

kris14    259

A ja próbuje się na Operze, Firefoxie i Chrome :lol:

Każda ma swoje zalety i każdej używam do czegoś innego.

Opery do ogólnego przeglądania neta, chwale w niej szybkie wczytywanie stron a w sumie ich zapamiętywanie kiedy robię 'wstecz' . I w przypadku przypadkowego zamknięcia karty mogę ją szybko otworzyć poprzez ctrl+z bądź wyciągnąć ją z kosza :D

Firefox ma dobry menedżer ściągania plików i do ściągania różnych rzeczy z neta używam firefoxa.

A Chrome działa szybko i sprawnie, nie tnie się tak jak opera na YT i do oglądania filmów jej używam :D

A IE 7 to tylko tak jest bo jest :mellow:

13091993    0

Ja tak jak kolega wyżej , zawsze aktualizuje , miałem operę i inne , ale ten jest najlepszy , bynajmniej dla mnie .

Witam

Posiadam internet Explorer oraz Mozille firefox. Ostatnio po formacie zauważyłem, żę podczas przewijania stron zamiast płynnego przesunięcie strona się tnie i wszystko klatkuje, a kursor myszki jest nie do opanowania. Problem występuje na obu przeglądarkach i ni będę ukrywał, że jest to uciążliwe w przeglądaniu stron. Bardzo prosiłbym o pomoc w tej sprawie.

kris14    259

Nie masz jakiegoś antivirusa który przez skanowanie mocno obciąża przeglądarkę?

kris14    259

To jak Avast to napewno nie, bo ja też nie mam z nim problemów :D

A jak sterowniki od grafiki?

Zaktualizuj jeszcze wtyczki [flash, real, quicktime, adobe itd]

Kamil6920    0

Witajcie Drodzy koledzy wiem że to nie na temat, zlinczujcie mnie ale bardzo bym prosił o jedno. Mianowicie niedawno założyłem stronę internetową i chciał bym ją jakoś rozkręcić jak byście mogli się rejestrować http://www.maxmuza.pl/ i polecać moją stronkę byłbym dozgonnie wdzięczny jeszcze raz przepraszam że wpakowałem Wam się w temat. Pozdrawiam Kamil

Boniek    1

wywal tego avasta bo to jeden z najgorszych antywirów. i wlasnie on moze zamulac. polecam noda albo nortona. sa duzo szybsze i lżejsze :D

kris14    259

Mój kumpel miał tak samo i powiedział mi że musiał zainstalować sterowniki od płyty głównej i jak ręką odjął :D

atakwares    0

@HAWAJ daj może uzasadnienie do twojego postu.

Na mój internet(radiówka) najlepszą przeglądarką jest Opera ponieważ o niebo szybciej otwierają mi się strony.

tomogit    0

Ja posiadam przeglądarkę Google Chrome i jej funkcjonalność i prostota bije na głowę.

Dodam jeszcze taka ciekawostkę, że jeżeli ktoś znajdzie błąd i zrobi screen shot'a, wyśle go do google może dostać nawet 500 euro.

Zawartość stron bogatych w obrazki ładuje się dużo szybciej niż np. w Firefoxie po wielu modyfikacjach.

Co do antyvirusa.

Jeżeli ktoś posiada trochę szybszego kompa to polecam Nortona, a jeżeli wolniejszy to Nod32 lub Kaspersky.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris14
      Mam problem z moim komunikatorem GG (wersja 7.1 build 6).
      Nie mogę wyszukiwać nowych znajmowych w opcji szukaj.
      Wpisując daną miejscowość (np. Poznań) wyświetla mi się że nie ma osób spełniających podane kryteria- co może być? Czy robię coś nie tak?

PS: Żeby nie było to status mam ustawiony na dostępny.
      Proszę o pomoc .

pozdro kris14
    • Przez ursus-moc
      Kiedy bedzie dzialac agrofoto na android
    • Przez samczyk1991
      Witam
      Już po raz (kto by to zliczył) potrzebuje waszej porady.
      Chciałbym kupić sobie jedno z 2 urządzeń wymienionych w tytule tematu. Potrzebuje go wyłącznie do internetu i filmów.
      Bardzo często podróżuje PKS'em na Warmię, trasa sobie liczy ponad 300km i zajmuje ok 5 godzin jazdy. Codziennie na dojazd do pracy poświęcam 40-50min w jedną stronę. Także potrzebuje urządzenie, które zapewni mi rozrywkę w wolnych chwilach. I teraz co wybrać ?

Jak poprzednio pomagaliście mi w wyborze laptopa ( przy okazji dziękuje wszystkim za porady) to coś tam o nich wiedziałem, a w przypadku tabletów to nic dosłownie nic nie wiem. Nie wiem czym się kierować podczas zakupu, w jaką półkę cenową uderzyć żeby coś sensownego znaleźć ?

Raczej jestem za tabletem bo wydaje mi się, że to lepsza i tańsza opcja i teraz proszę o pomoc w zakupie i o cenne wskazówki, i jakieś linki do przykładowych produktów np. na allegro żebym mógł obczaić towar
    • Przez Piotruniu25
      Jak wyłączyć pilotażową wersje windows bo to zaczyna mnie wkurzać?
    • Przez Hanter150
      Niedawno zastanawiałem sie czy założyć stronę internetową swojego gospodarstwa. Ma ktoś założoną taką stronę??? Znacie jakieś adresy takich stron??? Jeżeli tak proszę o linki. Jak myślicie to dobry pomysł???