kris14

Przeglądarki Internetowe

Polecane posty

lukasz15    3
A której najczęściej używasz?

Opery to wogóle nie używam bo mnie denerwuje bo nie chce mi wszystkich stron otwierać :angry:

A najczęściej to internet explore a czasem firefox


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

Oczywiście Opera, wg mnie najlepsza i najszybsza przeglądarka, używam wersji 9.24, IE w wersji 7 też mam, i FireFoxa również, ale używam sporadycznie do sprawdzania poprawności wyświetlania stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

witam. ja posiadam Opere 9.2 wedlug mnie to najlepsze przegladarki.


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja teraz przeszedłem na Mozillę. Według mnie niczym się nie różni od Opery....

 

 

 

 

 

 

<--------1100.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I FireFox m ajedną dlamnie wrzną zalete, morzna usuwać linki z paska dzieki czemu ni emusimy kasowac histori :P

 

Hehe dobre! Na brzydkie strony się wchodzi! :P

 

Ja podobnie jak większość używam foxa, IE jak dla mnie nie ma startu do niego. Oj żebym nie skłamał przypomniało mi się, ostatnio używałem IE... żeby ściągnąć firefoxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
Ja teraz przeszedłem na Mozillę. Według mnie niczym się nie różni od Opery....

 

 

 

 

 

 

<--------1100.....

 

opera ma fajny bajer czyli szybkie wybieranie :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia    0
czy da sie do opery zainstalowac taki slownik jaki ma mozilla?

Da się do Opery zainstalować słownik (tylko nie sprawdza pisowni na bieżąco, tylko trzeba zaznaczyć tekst i prawym sprawdzić pisownię). Należy pobrać np. stąd i zainstalować program o nazwie Aspell, a następnie pobrać także polską bibliotekę, po czym zresetować przeglądarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

A ja mam Firefox 3B5 na WinXP, WinVista i Linuksie Ubuntu i działa tak samo na wszystkich systemach w tescie ma wynik 71/100 punktów

Jak wasze przeglądarki wypadają napiszcie.

http://acid3.acidtests.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Ja mam Firefoxa 2 w tym teście mam wynik 51. Jak się spisuje Firefox 3B5? Nie wie ktoś kiedy wyjdzie pierwotna wersja trójki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392
Ja mam Firefoxa 2 w tym teście mam wynik 51. Jak się spisuje Firefox 3B5? Nie wie ktoś kiedy wyjdzie pierwotna wersja trójki?

Spisuje się super strony otwierają się bez błędów i szybciej niż w Firefox2 tylko jeden problem wiele dodatków jeszcze dzisiaj nie działa z tą wersją 3B5 np Adblock Plus

Można pobrać beta z http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-beta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

Na razie korzystam z FrajerFoxa 2 i nie narzekam, Opera mi sie nie podoba, bo nie potrafie się do niej przyzwyczaić jedynie do ściągania plików używam Opery bo ta kwestia jest w niej lepiej rozwiązana. IE to crap jakich mało więc nawet go nie odpalam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14
Ja mam Mozille Firefox i Internet Explorer.

 

Internet Explorer ma każdy kto ma Windowsa bo jest jego integralną częścią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja mam Mozille Firefox z automatycznymi aktualizacjami


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja śmigam na firefoxie 2 i jest git ale poszukuję czegos leprzego.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie używam Firefoxa.

Odwiedziny serwisu przez najpopularniejsze przeglądarki w marcu:

1. Internet Explorer 127 904 odwiedzin

2. Firefox 100 100 odwiedzin

3. Opera 20 581 odwiedzin

4. Mozilla 1 456 odwiedzin

5. Safari 106 odwiedzin


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekPL    3

Używam Firefoksa. Przeglądarka prosta w obsłudze,przejrzysty interfejs. Do przeglądarki dołączone są przydatne rozszerzenia. Jedyna wadą jest to że zjada dużo ramu w czasie ściągania. A jeśli ktoś chce robić rapida w bambuko to polecam program usdownloder, wklejasz mu linki on za ciebie wpisze kod i zacznie ściągać jesli macie neo lub netie to rozłączy neta i znów się połączy a jeśli macie stałe ip to odczeka ten limit i zacznie ściągać. predkość ściągania jest taka jak przeglądarek. Polecam ten program.


Moje zdjęcia nie są chronione prawem autorskim, więc rozpowszechniać można a nawet jest to wskazane.
Zapraszam wszystkich właścicieli lub fanów Ursusów 1614 do grona moich znajomych
http://www.youtube.com/user/TomekPli1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Ja głównie używam dość niekonwencjonalnej przeglądarki internetowej Maxthon, dawna MyIe2. Serdecznie ją polecam. Zainstalowany jest również Firefox i IE, ale z tych przeglądarek korzystam rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

A ja standardowo Internet Explorer... ale niedawno wyskoczył mi komunikat że mam przestarzałą wersję że mi nie otwiera już większości animacji na stronach itd... i żebym pobrał tam jakąś nowszą, no i pobrałem najnowszą i jest git, do żadnej innej się nie mogę przyzwyczaić... IE jest dla mnie spoko, szybko mi śmiga i to mi wystarcza, proste w obsłudze, fajny wygląd... plików przez przeglądarkę nie ściągam więc jest dobrze tak jak jest...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj