kris14

Przeglądarki Internetowe

Polecane posty

pasjonat36    0

Ja także Mozilla Firefox i Kaspersky Internet Security.

Mozilla dlatego ponieważ na moim komputerze o wiele lepiej się sprawdza niż IE.


Happiness is easy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Mam taki problem, moze kto pomoże.Po wejściu do galerii, po kliknięciu na byle jakie zdjęcie wyskakuje zdjęcie i okienko a w nim że internet explorer nie może wyświetlić miejsca internetowego i adres strony.W taki oto sposób nie mogę wejść nawet do swojej galerii.Ma kto jaki pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Farmer zainstaluj sobie Mozilla Firefox i będziesz miał problem z głowy. B) A jaki masz model internet explorer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Też kiedyś miałem IE i gdy wchodziłem na AF to za miast zdjęć wyświetlały się białe pola,nawet gdy ją przeinstalowałem było to samo,ale w szkole się dowiedziałem żebym zainstalował MF bo szybciej chodzi itp to problem znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

Ja mam internet explorer


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Ja mam Operę, IE i Firefoxa ale Opera chodzi najlepiej B) tamtych prawie nie używam


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Nie pożałujesz że zmieniłeś IE na MF,ja już miałem wszystkie przeglądarki i najlepiej oceniam MF. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Miałem różne przeglądarki i szczerze Wam powiem Chrome działa najszybciej. tongue.gif Na starym kompie przy włączeniu GG, Chatu AF i przeglądaniu galerii wyłączało mi przeglądarkę. Zainstalowałem i jak ręką odjął. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ja mam Firefoxa 4.0 i nie narzekam, z innymi nie miałem styczności...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

Chrome bardzo fajny i oszczędnie zżera RAM w porównaniu z innymi ale wizulanie najbardziej odpowiada mi opera 11, firefoxa mam awaryjnie gdyby coś a explorer nie używam ze względu na bardzo słabe zabezpieczenia w porówaniu z innymi przeglądarkami


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek20    0

atomik dziwne ,, bo mam wrażenie że Chrome zżera właśnie bardzo duzo RAM-u . Używam Opery i Firefox-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja na EeePC [1gb ram] mam Windowsa 7 Starter i fabrycznie był IE 7 to nawet nie szło normalnie stron oglądać, jedna wielka zawiecha :P tylko szybcikiem ściągłem Chrome i mogę normalnie korzystać z internetu i tak zostało do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esKasia   
Gość esKasia

Na operze łatwo stracić hasło tak samo jak na I. Explorer 9

Najlepsze przeglądarki to Mozilla Firefox i Google Chrome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ynternauta    0

A jakie są Wasze wrażenia z używania przeglądarki Chrome?

Ja spotkałem się z tym że Chrome inaczej wyświetlił stronę niż Mozilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja teraz opieram się tylko na Chromie i nie mam żadnych problemów ani nieprawidłowości przy wyświetlaniu stron.

 

A o jakiej stronie mówisz, jakie były różnice w wyświetlaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Ja mam operę 11. Lubię ją za intuicyjność, możliwość przypisania czynności do ruchów myszki no i szybkość. W pogotowiu mam jednak FF ale nie chętnie korzystam z niego bo na netbook-u pasek funkcyjny zabiera za dużo miejsca (i ogólnie ff jest dla mnie za mało intuicyjny i korzystając z niego po prostu się męczę) mam też chrome (szpieg) ale go akurat zainstalowało jakim cudem przy instalacji CCleaner-a no i tak został na pulpicie.

Edytowano przez kokoman0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj