kris14

Przeglądarki Internetowe

Polecane posty

mirasek    13

Takie pytanie mam, na IE jakiś czas temu przestały mi chodzić filmiki wszelakie na "tubie" i podobnych, pisze "Gotowe" a filmika nie ma, podobnież pliki dźwiękowe. Na Firefoxie wszystko działa. Przydało by sie żeby i na IE chodziły tylko nie bardzo wiem jak to naprawić, przeglądarka uprzednio niczego sie nie domagała, wszystko było cacy. Oczywiście problem zapewne jest trywialny ale niestety jestem na tyle ułomny w tej dziedzinie że musze zwrócić sie o pomoc do bardziej biegłych w obsłudze i eksploatacji tego "dobrodziejstwa" jakim jest IE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Witam(dopiero się zarejestrowałem)

 

Według mnie nic nie zastąpi Opery

IE totalny syf, a w Firefoxie wkurza mnie to, że jak ją ściągniesz to musisz na początku ściągnąć pełno dodatków bo programiści się nie postarali i wszystko robią użytkownicy


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

ja mam Interet Explorer i Mozille, ale cały czas używam IE, ponieważ już się do niej przywyczaiłem , a ta nowa wersja jest super, polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja mam Opere i Firefoxa, ale używam Mozilli Firefox bo szybciej wczytuje strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Ja praktycznie tylko Mozilli uzywam ,bo jak wrzucam zdjecia na obojetnie jakie forum to zawsze mozna przegladac swoje pliki,ktore chcesz wrzucic,a w IE nie zawsze mozna je przegladac.I plusem Mozilli Firefox jest to,ze sa karty,szczegolowa wyszukiwarka w historii i wiele roznych.U Was tez w IE nie zawsze mozna przegladac swoje pliki???


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0

Ja używam IE i FIREFOX A. ;)


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Ja używam Firefox'a i ogólnie jestem z niego zadowolony, ale jak otworzę sporo kart, to zaczyna się "mulić" ;)

Pewnie wina sprzętu ;)


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

tak to sprzętu wina ;)

trzeba się powoli przyszykowywać do wymiany sprzętu albo zmiany procka ;)

ja używam LISKa ;)

i jest spoczko jak dotąd

parę lat temu to była Opera bo miała ładniejszą oprawę graficzną niż IE a do firefoxa nie miałem przekonania ;) ale to się zmieniło i tylko teraz lisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Ja też tylko Firefox kiedyś miałem IE ale jakoś kijowo wyglądała :/ Teraz Firefox 3 ;)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

ja mam IE..no co do innych przegladarek wyglada bardzo skromnie...ale lece na nim ze 2 lata i yo jakos trudno sie przestawic na cos innego...mialem liska i opere no i chyba z tych dwoch bardziej jednak opera przypadla mi do gustu ;)

pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek22    3

Mozila Firefox jest bardzo dobry , jak ktos bardzo jest przywiazany do IE to uzywam zamiennie IE plus nakładka a dokladnie AVantr Browser , Mozilla firefox.

Opera - jakos mi nie leży ze tak powiem ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1
Ja używam Firefox'a i ogólnie jestem z niego zadowolony, ale jak otworzę sporo kart, to zaczyna się "mulić" ;)

Pewnie wina sprzętu :D

 

Kiedyś otworzyłem ponad 50 kart i normalnie ładnie mi śmigał,ale dużo zależy od serwera na którym jesteśmy


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja używam FF. Kiedyś IE ale w FF mam słownik lepszy :) dodatkowo w FF so zakładki a nei nowe okna. Normalnie mam podwójny pasek i pomimo sporej rozdzielczości monitora czasem nie wszystko się mieści :) a jak by doszył jeszcze zakładki z FF to chyba bym musiał mieć potrójną szerokość :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja od kiedy dostałem ostrzeżenie za ortografie zainstalowałem sobie FF2 ze słowikiem. I innej przeglądarki nie chce.

 

Tak na marginesie to w regulaminie AF powinien być wpis ze użytkownik musi posiadać przeglądarkę ze słownikiem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Mam IE i FF, ale używam FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

kat na AF sa pewnie takie modele że z słownikiem by nawet z błędami pisali :) Ja osobiście też korzystam z FF jak dla mnie bardzo funkcjonalna :)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

tylko opera panowie :)

 

używałem 3 lata FF, nie powiem b. dobry tylko niekiedy ma problemy ze stabilnością, i niektóre filmiki nie chodziły nie wiedząc czemu

 

pracował ktoś dłużej na google chrome?


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj