Ferguson6170

Massey Ferguson 6170 załanczanie wałka WOM

Polecane posty

Wysłałeś??? Jak ktoś chce to mogę mu przesłać zdjęcia mojego Ferdka.

 

Zdjęcia doszły. Moim zdaniem miałeś kiedyś ten przełącznik ale pewnie komuś się urwał albo zepsuł i go wyrzucił.

1)W każdym MF z tej serii były obr. 540 i 1000

2)Masz w kabinie przełącznik

3)Widać ślady wytarcia przy miejscu po dźwigni

Musisz rozebrać skrzynie i zobaczyć czy wszystko jest w porządku, bo możliwe że to tylko urwana dźwignia.

 

ALE GDZIE POWINNA BYĆ TA DZWIGNIA ZAZNACZ MI NA JAKIMŚ OBRAZKU.

 

ALE GDZIE POWINNA BYĆ TA DZWIGNIA ZAZNACZ MI NA JAKIMŚ OBRAZKU.

GDZIE ZOBACZYŁĘŚ TE ŚLADY WYTARCIA.

 

ALE GDZIE POWINNA BYĆ TA DZWIGNIA ZAZNACZ MI NA JAKIMŚ OBRAZKU.

 

 

GDZIE ZOBACZYŁĘŚ TE ŚLADY WYTARCIA.

NAPEWNO TAM NIE MA DŹWIGNI BO PATRZAŁEM NA ALLEGRO SĄ TAKIE SAME FERGUSONY I TEŻ MAJĄ TYLKO PRZEŁĄCZNIK TO CHYBA MUSI BYĆ JAKIŚ ELEKTROZAWÓR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wrzuce zdjęcia. A możesz mi pokazać jakiś przykład z Allegro.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da857d38367310e2.html Tutaj masz zaznaczoną tą dźwignie.

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b986e2c268d0d42.html A tutaj ślady wytarcia.

 

Jak byś się przypatrzał dobrze to ślady wytarcia są na tym zaczepie a na drugim zdjęciu dźwignia jest niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Wiem gdzie jest dźwignia, ale zaznaczone są ślady wytarcia w miejscu gdzie się blokuje dźwignie (takie 3 otwory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to wszystko jest pozaślepiane napewno oryginalnie.

 

a po za tym jak bym miał dźwignie to miał bym namalowane na skrzyni 1000 i 540 a ja nie mam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nie jest naklejka a nie namalowane. Może ktoś ją zerwał żeby nie było widać że nie ma dźwigni. :unsure:

No to nie wiem jak zdejmę pokrywę to co ja mam tam zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

NAPEWNO TAM NIE MA DŹWIGNI BO PATRZAŁEM NA ALLEGRO SĄ TAKIE SAME FERGUSONY I TEŻ MAJĄ TYLKO PRZEŁĄCZNIK TO CHYBA MUSI BYĆ JAKIŚ ELEKTROZAWÓR.

 

Daj link z allegro na którym to widziałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

No ja poproszę. Dziwne ja mam z 95r. i mam dźwignie a ty masz nowszy i masz zmieniane końcówki. Nie rozumiem dlaczego by mieli tak robić. :unsure: :blink: :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Witam!

 

Mam 6180 z 96r. Niestety u mnie również nie ma tej dźwigni. Czy jest możliwość dorobienia takiej dźwigni, żeby to działało? Czy tylko będzie to działać po przez zmianę wałka? Jak wygląda taka zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj