Skocz do zawartości
rafalo90

Co sądzicie o JD 7730 ??

Polecane posty

rafalo90    17

co sądzicie o ciągniczku JD 7730 ?? jak byście mieli jakieś pytania to służe pomocą bo mam takiego :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

rafalo90    17
co sądzicie o ciągniczku JD 7730 ?? jak byście mieli jakieś pytania to służe pomocą bo mam takiego :)

pracuje na 130 ha ale był kupiony przyszłościowo bo seria 6000 by mi tylko wystarczyła na ok 150 ha ale kto wie co bedzie za 2 lata :) bo paru sasiadom powodzi się coraz gorzej :) a pozatym mamy bardzo ciężkie ziemie pozdro

timasz    52

jakie jest spalanie takiego jelenia w roznych pracach i jaka jest jego wydajnosc

rafalo90    17
jakie jest spalanie takiego jelenia w roznych pracach i jaka jest jego wydajnosc

spalanie to ciężko określić bo ja napisze tyle a nie wiem np jakie Ty masz ziemi u mnie w bardzo ciężkich warunkach gdzie wszystkie skiby się świecą to spali 30 l / ha a jak w lekkich gdy się sypie to gdzieś 25/ha wydajność to napewno w orce w godzinie sie zrobi więcej niż hektar ale to zależy od warunków i jaka długość pola B)

MarcinPykuS    62

Jak chcesz z kimś pogadać to skontaktuj się z rafalo90...ma ten ciągnik i sobie możecie pogadać... :)

Ja sądzę że to jest bardzo dobry ciągnik, nie słyszałem żeby ktoś na niego narzekał ( przecież to potężny JOHN DEERE )... ;)

Dlaczego zakładasz kilka tematów...

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?sho...mp;#entry101775

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?sho...mp;#entry101769

Mogłeś to napisać w jednym temacie... :)

POZDRAWIAM... :)

zetor    3

duzo sie rozni ta seria od 7920/7820 pozatym ze ten jest złabszy?

lukas17    0

posiadam ten ciągnik od dwóch dnich rok produkcji 2009 wersja popokazowa,wyposażona w przedni tuz i szybkąskrzynie 50km/h moc 185km/h w transporcie 200km/h narazie nie wiem dlaczego tak jest jeśli ktoś ma pytania w sprawie tego ciągnika to służe pomocą

bialy1989    2

Mam taki ciągnik od miesiąca. Osobiście zrobiłem nim 150mtg w pługu i głęboszu. Narazie chodzi bardzo dobrze. W razie jakiś wątpliwości pytajcie :)

Gość hospodar   
Gość hospodar

I ja też mam ale u mnie to chodzi jako młodszy pomocnik.

bialy1989    2

a czy w waszych 7730 słychać zawory przy dodaniu gazu kiedy silnik jest zimny? U mnie coś zawsze zastuka. Serwis powiedział że tak mają ale ja im nie wierze. Proszę o odpowiedż

taszarek    0

Mój wuja ma JD 7730 i też miał coś z zaworami wzięli go na serwis i chodzi dobrze okazało się że w fabryce coś źle złożyli ale poza tym nie było żadnych awarii

kolo99    1

posiadam ten ciągnik od dwóch dnich rok produkcji 2009 wersja popokazowa,wyposażona w przedni tuz i szybkąskrzynie 50km/h moc 185km/h w transporcie 200km/h narazie nie wiem dlaczego tak jest jeśli ktoś ma pytania w sprawie tego ciągnika to służe pomocą

To pewnie masz jeszcze naklejki GTI na drzwiach i napis PAJONIER na tylnej szybie:D

A do przyczep załóż takie koła jak ma @hospodar (samolotowe), żebyś nie zgubił pszenicy wioząc do młyna :) :)

Fajnie to musi wyglądać jak John Deere wyprzedza BMW, Audi, itd. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się