marcinostry

uprawa tymianku

Polecane posty

hardkor113    637

To u mnie w sobote przed swietami i od miedzy cos sie pojawia. Wujo sial tydzien przedemna i tez nie bardzo wschodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admin11    1

Zobaczymy jeszcze tydzień jak nie zejdzie to trza będzie przesiewac chyba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aby wschody tymianku były normalne potrzeba ciepła, wcześniej zimno i sucho ,teraz mokro i zimno!! Cierpliwości!

Normalnie to trzeba było czekać na ciepło, poczekać i tyle! Sam się pośpieszyłem i mam to samo co większość,a sieję  już wiele lat i taki BŁAD POPEŁNIŁEM!! ale już się pojawia jak wczoraj patrzyłem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admin11    1

U mnie zaczyna schodzić ale nie schodzi tak jak zawsze tylko pojedynczo a chwasty rosną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelec89    0

Cześć. czytam pilnie to co sie pojawia ad uprawy tymianku. zasiałem swoje pierwsze 0,5 ha tego zioła. i narazie jest...słabo. ale nie o tym. mam też majeranek i tu jest jeszcze gorzej. czy ja mogę zlikwidować majeranek i zasiać tymianek jak pole pod majeranek była pryskane goldix'em? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admin11    1
Napisano (edytowany)

Hejka czy ktoś pryska tymianek goltixem i w jakich dawkach czy samym czy z domieszką innego oprysku, a może ktoś stosował lontrel czy coś innego oprócz basagramu 

Edytowano przez Admin11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil14851    4

Może ktoś poradzi jak uporać się z samosiewami rzepaku w tymianku. Tymianek dopiero zaczyna schodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel89pl    43
15 minut temu, Admin11 napisał:

Czym potraktować bratki w tymianku jest ich trochę 

Motyką :) Najlepiej i najszybciej działa :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek00038    0

Opryskałem tymianek Basagranem 1l/ha i coś tam lekko bierze, jutro pojadę jeszcze raz z taką samą dawką albo 1,2l/ha tylko, że nie bierze wcale fiołka polnego i myślę nad dodaniem sencora.. I tu pytanie, czy nie spali tymianku? 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelec89    0

Witam tymiankowych ekspertów. Tymianek dosyc ze slaby, maly to jesZcze schnie...co to moze byc czy to poprostu brak wody czy jakis robal?

IMG_20190610_202445.jpg

IMG_20190610_202436.jpg

Edytowano przez Pawelec89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelec89    0

NiAfalonem druga dawke ale dalem nawet mniej bo150 ml na hektar.  A moze jakies odżywki teraz dac... asahi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admin11    1

Hej widzę że coś mi zaczyna jeść liście tymianku czy ktoś spotkał się z czymś takim czym pryskacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj