MarekSI

Agro-Masz [opinie]

Polecane posty

MarekSI    0

witam

 

Jak oceniacie maszyny z firmy agro-masz a konkretniej pług i agregat uprawowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simon72    0

Agro-Masz to taka tańsza wersja Staltechu. Osobiście polecałym jednak Staltech. Maszyny dość dobrze wykonane. Użytuje pług tej firmy. W okolicy sporo osób ma maszyny tej marki i nikt nie narzeka.

Edytowano przez simon72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumun19    9

@simon72 a co powiesz na to że Staltech i Agro-Masz wykonane są z takich samych materiałów i patent jaki zrobi Agro-Masz jest przekazywany Staltechowi i odwrotnie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

A skąd wiesz że tak jest? ( tylko nie mów że tak Ci powiedział diler agro-masz-u)


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Ja tam się nie wgłębiałem , ale chociażby głębosze, agregaty talerzowe są inne


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumun19    9

@Andrzej24871 od sprzedawców również, po prostu mieszkam bardzo blisko jednego z producentów i znam właścicieli :)

@zetorek1607 mylisz się ;)

Edytowano przez rumun19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simon72    0

Ja mam Staltech U-170P. Pług dobry. A Agro-Masz i Staltech to rzeczywiście firmy braci. I wszyscy bardziej chwalą Staltech- bo dłużej są na rynku. Ja mam Staltech U-170P. Pług dobry. A Agro-Masz i Staltech to rzeczywiście firmy braci. I wszyscy bardziej chwalą Staltech- bo dłużej są na rynku.

Edytowano przez simon72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simon72    0

Krupekf16 - maszyny czy to ze Staltechu czy to z Agro Maszu to maszyny dla mniejszych gospodarstw- takie dominują w moich stronach. Jeśli ktoś ma np. 20 hektarowe gospodarstwo - tańsza maszyna jest dla niego. W rolnictwie trzeba liczyć. Jeśli maszyna jest wykorzystywana mało to lepiej kupić tańszą. Swoje pochodzi i swoje zrobi. Przeinwestowanie w maszyny to nie ta droga. Lepiej inwestować w siebie i swoją wygodę niż maszyny- bo one szczęścia nie dają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupekf16    8

Własnie dlatego pytam jaki ma areał, mam plugi staltech i gdy mialem 20 h byly w sam raz teraz mam okolo 50 to juz musze pomyslec o zmanie dodam ze znajomy ma agromasz o rok mlodsze i smialo moge powiedziec ze to to samo jak beda orac 15-20 ha to napewno sie sprawdza

Edytowano przez krupekf16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapekc328    0

No ja też o tym słyszałem tylko nie pamiętam gdzie. Na 100% nie od dilera.

Sam posiadam pługi Agro-Masz 4*40 i agregat uprawowy 4,2m i nie narzekam.

a czym ciągasz te pługi i agregat interesują mnie KM?

 

ja chcę kupić pługi 4skibowe i agregat 3m Agro-Maszu albo z Stal-Techu?które lepsze bo do firmy Agro-masz mam 17km a do Stal-Techu 13km ?do ciągnika 90KM


kupię przyczepę dwuosiową wywrotkę ładowność około 4t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolne    0

Mój agraget posiał na jesień 2011 50 ha , tej wiosny puśćiły spawy , Z tyłu wieszam Amazone D 8 , z przodu JD 6430 ,

 

Po naprawie posiałem już 30 ha i zobaczymy co dalej popękapost-34353-0-53544600-1351536452_thumb.jpgpost-34353-0-14925800-1351536497_thumb.jpgpost-34353-0-96536900-1351536551_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adus19922    0

Witam czy wie ktos czy jest mozliwosc zamowienia calego kompletu elementow roboczych pluga agro-masz razem z uchwytem? Jaka moze byc cena calego zestawu na 1 korpus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Nie wiem do czego one mają być montowane. Dać się da wszystko. Ale po pierwsze nie wiem czy uda ci śię to kupić u któregokolwiek z dealerów. Po drugie to koszt podejrzewam minimum 1 tys za sztuke kompletną. Po trzecie agromasz agromaszowi nie równy. Są pługi zagonowe do nich może części będą tańsze. Są terz pługi jednobelkowe i obrotowe. Tutaj powiedzmy jest to konstrukcja bardziej zaawansowana i może być drożej.

Edytowano przez milanreal1
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

ja mam taki problem ze nie jest zbyt rowno po tym agregacie posiadam bierny uprawowo-siewny 3 metry pracuje z renowka 110.54 szerokosc opon 460 cm jak opouszcze drapki na maxa to sie tyle ziemi granie ze zapycha jak podniose to znowu pozniej zostaja slady i zboze nierowno wschodzi moze ktos doradzi cos?

 

trzeba moze te lapi jakos poustawiać ? mam 3 rzedy lapek ale moze jest ich za malo? Myslalem zeby dokupic jeszcze z 8 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal150    1

Miałem kilka lat temu pług z tej firmy 5x40 zagonowy to jeżeli chodzi o prace to ładnie wyglądało pole zaorane tym pługiem tylko wytrzymałóść była średnia ''uszy'' do zaczepiania obłamały sie i innym razem stojak przy łączniku górnym równierz obłamał sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matthew152    0

bo to jest chyba tak, że Staltecha produkuje jeden brat, a Agro-Masz'a drugi brat...

 

Blisko jestes ale prawda jest taka ze wlasciciel Stal techu to teść wlasciciela Agromaszu, a Wlasciciel Grano-system to szwagier właściciela Agromaszu. Grano system i Agromasz to blizniacze firmy i podobno wspolpracoja ze sobą. Ale poki co najwiekszy asortyment ma Agromasz i ciagle jest poszerzane o nowe siewniki, i agregaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie czy ma ktoś może namiary na zęby do bron dobrej jakości ? Wiem , że tego jest sporo w necie , ale wolałbym coś sprawdzonego
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj