anx

przyczepa wielton 8 ton

Polecane posty

anx    2

witam

 

mam zamiar na dniach zamówic przyczepke z wieltonu 8 ton i dylemat co do doboru kół

 

sa dwie opcje :

 

315/60R22,5 bieżnikowane ( wydaje mi sie troche niski profil ) - sprzedawca te mi poleca

 

lub

 

15/55R17 nowe , producenta nie znam

 

i pytanie które byscie polecili ( jazda 50/50 pole szosa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

bierz 22,5 profil nic nie ma do tego a i tak są te opony nabite po 8 atmosfer. Rolnicze 17 niby nowe ale są jednak słabsze i większe opory toczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam zamiar na dniach zamówic przyczepke z wieltonu 8 ton i dylemat co do doboru kół

 

sa dwie opcje :

 

315/60R22,5 bieżnikowane ( wydaje mi sie troche niski profil ) - sprzedawca te mi poleca

 

lub

 

15/55R17 nowe , producenta nie znam

 

i pytanie które byscie polecili ( jazda 50/50 pole szosa )

 

do przyczepy 8 tonowej 22' koła by bardzo brzydko wyglądały spytaj moze maja w ofercie koła 18' do 8 tonowej w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anx    2

Sa tylko te 2 opcje w 8 ton :

 

- 22,5 cala

 

- 17 cali

 

ma ktos moze zdjecia 8 tonówki , dwuosiowej wieltona na felfag 22,5 , bo nigdzie w necie nie moge znalezc

Edytowano przez anx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

nie zastanawiaj sie tylko bierz 22,5

moze i nie bedzie wygladac ale za to opony beda sluzyc dlugie lata, no chyba ze zalezy Ci bardziej na wygladzie?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anx    2

kolego

 

@rolnik-k i @izydor6280

 

tak też zrobie jutro jade zamówic przyczepke

 

cena 42.500 netto ( koła 315/60 R 22,5 , plandeka , pomost , zaczep automat , koło zapas z winda 315/60 R 22,5 )

 

co sadzice o tej cenie ?

 

meczy mnie jeszcze ta przyczepa - http://allegro.pl/przyczepa-rolnicza-wywrotka-pt-8-maxx-i1416615369.html a szczególnie to ze jest dłuższa , 8 t ma długosc 5,1m

 

tyle ze wielton to marka a ta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz porównać wieltona (nowe ostatnie egzemplarze) do nowego sprintera- ostatnio mercedes jedzie tylko na marce a samochody rozpadają się w trasie, podobnie jest z wieltonem sprawdź ofertę zasława przynajmiej beziesz miał nowe opony a nie nalewki a pomost roboczy dostaniesz gratis hehe zerknij do galerii mam tam na maxa wyposażonego zaława

Edytowano przez PROXIMAMICHAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anx    2

@PROXIMAMICHAL

 

powiem Ci szczerze ze bardzo mocno zastanawiałem sie nad Zasławem ogladalem ja na agroshow jesienia i była moim nr 1 ( porobiłem sobie sporo fotek )

 

ale 2 dni temu bylem u dilera i stała ósemka pod chmurka byla około 6 miesieczna , miala duzo sladów wylewajacej sie rdzy i jakas uboga - nie miala oslon na lampy ani tylnej belki ( ta z agroshow miala ) , a pozatym 8t zasław ma rame profilowa ( to tez na minus , ale to nie bylo kluczowe dla mnie )

 

cene jak mi powiedziel na wypasie ( koła 18 cali no i niemal wszystko co idzie dodac ) to mnie odrzuciło , ale dzwonili na nastepny dzien i byla spora poprawka cenowa :) 1,5 tysiaca taniej od wieltona co mnie nie przekonuje niestety chodz ma nowe oponki( ponoc podrożały od nowego roku )

 

zastanawiam sie jeszcze na przyczepkami z zachodu ale one sa sporo lzejsze tak jak zachodnie do Tirów ( plus to taki ze lzej ida a duży minus ze jak sie przeładuje to kiepska sprawa )

Edytowano przez anx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja swoja kupiłem na agrotechu w Kielcach rok temu za 39 netto wszystko na maxa + resory paraboliczne co do korozji to w swojej nic nie zauważyłem, a przyczepa woziła wszystko od ziemi do qq była myta sprzątana i jak na dzień dzisiejszy wygląda jak nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anx    2

jednak Wielton na kołach 22,5 cala - dzisiaj zamówiłem

 

pozyjemy zobaczymy , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj