Skocz do zawartości
roxor

Case MX 170 i CVX 175

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    189

Przy najmnie się uspokoiłe że coś mam nie tak, Ale teraz jest bez termostatu i różnicy nie widzę.

radix8    6

To znaczy, że termostat był dobry ;). U mnie temp. nie wzrasta czy to przy oprysku czy z siewnikiem 6m. Dopiero przy horshu Terrano FG 7,5 m, ale to tylko dla próby

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek73    189

Ja miałem sprawdzaną sprężarkę z 2 lata temu ,i wszystko było dobrze, tylko mówił że czynnika może być mało, teraz dziwnie się załancza, mocno mrozi a jak chcę dać żeby delikatnie to potrafi się wyłączyć . Dzisiaj ma byś serwis sprawdzi i nabije.

tomek73    189

Wczoraj nabił mi. Było 1,2 kg gazu i schłodził max do 9 stopni. Po nabiciu schłodził do 2 stopni.

JAREK2402    0

Witam.Mam problem w Case mx 170 z klima:(Bylem dzis na nabiciu klimy i odgrzybieniue.Nabito mi klim i odgrzybiono bez problemu ale klima dalej nie chlodzi!!Gdy pokretlo od temperatury nagrzewnicy dam na min.,nadmuch na obojetnie ktora predkosc,a pokretlo od zalaczania klimy dam na maximum klima nie chodzi;/ dmucha deliktanym mimowszystko cieplem.nie idzie wytrzymac w kabinie bo jest duszno nawet przy zewnetrznej temperaturze powietrza 10stopni.Co moze byc grane??mieliscie cos takiego?Mam wplanie zamknac juz zawor od nagrzewnicy zeby cieply plyn na nia nie szedl zeby jakos wchlodzie zaorac te pola bo nie idzie wytrzymac.

drugie pytanie czy ktos zna sie na kalibrowaniu przedniej osi resorowanej???

darolee    3

co do klimy to trzeba zacząć od tego czy się załącza. Włącz zapłon, ale nie odpalaj silnika. Pokrętłem od kliny (nie wiatraka) wyłącz i włącz klimę (sprężarkę). Powinno być słychać "pstryknięcie". Po włączeniu w sprężarce załącza się coś ala elektromagnes by sprężarka zaczęła chodzić, bo na pasku klinowym koło sprężarki chodzi w układzie z chłodnicą itd. jak nie będzie zaskakiwać, to przede wszystkim trzeba zacząć od przekaźnika. Zamień skądś dla sprawdzenia. Jak koledze tak gorąco bez klimy to zapraszam na przejażdżkę latem do mojego Kirovca T-150K :)

Teraz nie pamiętam czy wystarczy zapłon, czy trzeba uruchomić motor :( zobacz tak i tak.

Edytowano przez darolee

Ziel    26

Trzeba uruchomić silnik. Już tak robiłem jedna osoba w ciągniku włącza klimę a druga słucha czy pyknie :) U mnie sprężarka działa. Ale i tak nie chłodzi rok temu była napełniana i mało co używana nigdy dobrze nie schładzała a najgorzej jak jest pełne słońce to od dachu sie nagrzewa i ciepłem dmucha.

darolee    3

Hmm to moja pomoc już się raczej skończy. Możesz jeszcze odkręcić korek od napełniania klimy i małym śródokręciem wdusić zaworek na ułamek sekundy czy w ogóle gaz jest, czy jakaś nieszczelność wystąpiła.

JAREK2402    0

Wszystko dziala i buczy.Przyczyna byl przetarty przewod zapinajacy sprzegielko sprezarki.Ale za to mam kolejny problem hehe jak nie urok to sra...a mianowicie cos z podnosnikiem nie podnosi mi na maxa.zaznaczam ze zaczalem od wymiany przekaznika i nowej dzwigienki przy prawym ramieniu podnossnika.teraz pytanie czy moze byc przyczyna w potenciometrze w kabinie???czyli potencjometr od wysokosci podnoszenia.Z tego co wiem to jest on sparowany z pierwsym potencjometrem.Mial ktos taki problem??

kukiluki2    0

Mam cvx 150 i coś "strzela" w skrzyni , z początku nie wiedziałem skąd to dochodzi ale teraz mniej więcej wiem że to układ napędowy . Nie jest to jakieś bardzo mocne strzelanie ale jak jest sucho to kuż z błotników przednich spadnie , najgorzej jest jak się dojeżdża do końca pola na nie równym poprzeczniaku jak się jedzie wolno i ujmuje dodaje gazu w trybie automatycznym , ogólnie pod obciążeniem z 4x4 najbardziej ale na 2wd też strzeliło parę razy to nie jest non stop ale tak raz strzeli za kawałek czasu znowu albo i dłużej nic albo na przeczu jak się manewruje to i kilka razy na minutę . Dzwoniłem do serwisu powiedzieli: jeździć, jak przejadą na przegląd to podepną komputer i zobaczą co się dzieje . Mieliście podobne problemy?

doszedłeś co było w tej skrzyni? mam podobny przypadek.

Andrzej24871    12

Tak doszedłem :D "Ten typ tak ma" chodzi o skrzynie biegów w sensie pakiet mechaniczny > biegi mechaniczne których jest 4 są zmieniane za pomocą ( jeśli tak się można wyrazić ) sprzęgieł kłowych i to one to zgrzytanie / strzelanie powodują , to normalne . Nie ma się czym kolego przejmować , od nowości tak jest i do tej pory śmiga , seria cvx to bardzo udane ciągniki .

Kevinekk    0

Siemka może ktoś mi pomorze :)

Od niedawna jestem w posiadaniu Case cvx 150 z przebiegiem 3000h (niekręcone).

Kilka dni temu podczas roki z pługiem 4x51 tempomat na 9km/h obroty trymał 1450-1600 gdy trafiałem na glinę prędkość spadała do 5,5-6 km/h a obroty 1600 i nie chciały się podnieść. Po minięciu gliny osiągał znów 9km/h obroty rosły do 1900 i normowały się do 1600. Wiecie może co mu dolega?

Edytowano przez Kevinekk

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez international856XL
      Witam wszystkich zakladam ten temat ponieważ chcialbym sie cos dowiedziec na temt ciagnika international 856XL.
      Ostatnio sobie takowy kupiłem.Czy moglibyscie sie podzielic opiniami na temat tego ciagnika..?A dodatkowo mam kilka pytan do was..
      -jaki olej stosuje sie w tych ciagnikach
      -przymierzam sie do zakupu pługa obotowego i mam dylemat jaki wybrac 3 lub 4 skibowy..tylko pytanie czy z 4 skibowym da sobie rade czy to nie bedzie zbyt duze obicazenie
      -ile pali to stworzenie :lol:
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez krzycho88
      Witam.
      Przymierzam się do kupna takiego valmecika, ma on uszkodzony wałek wom gdy próbowałem włączyc to straszne zgrzyty było słychać i jeden z wałków (chyba ten 1000obr.) blokował się. Warto pchać się w taki ciągnik ?
      To że wyje podczas jazdy to normalne w nich ?
      Mieliście jakieś awarie w nich ?
      Jak wygląda sprawa mtg w silnikach SISU ? chodzi mi o żywotność 
      Wiem że mało kto posiada takie ciągniki ale prosiłbym o jakąs pomoc.
      Z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez Patryk01
      Witam poszukaje informacji i opini na temat ciągnika DF 5110c . Chodzi mi głównie o spalanie awarie itd