CzeKus

Pronar 5135 P5

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
CzeKus    0

Czy ktoś przy P5 miał już problemy z sprzęgłem ? Ja mam ten ciągnik 3,5 roku 1700Mha Musiałem wymienić tarcz docisk i koło zamachowe praktycznie wszystko bo serwisanci nie umieli ustawić łapek itd musieli kupić org. zabląbowane sprzegło Koszt to 9tys A jak wasze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj czekus daj spokój z tymi serwisami. Na szczęście mój mało awaryjny, bo gdyby coś sie psuło to nie wiem kto by to zrobił. Chyba ja wiem już więcej od nich. A jeśli chodzi o sprzęgło to ja miałem raz z nim problem, a był problem, że albo nie reagowało albo znowu było bardzo czułe, że jak sie biegi zmieniało to skrzynia werczała. ALe problem polegał na tym, że zapowietrzała sie pompka od sprzęgła. Zamówiłem uszczelnienie ( koszt ok 60 zł) i sam to zrobiłem. Teraz chodzi elegancko, a jeszcze ustawiłem sprzęgło tak,żeby biegi wchodziły elegancko. To było jak miałem 500 mth, narazie jest ponad 2000 i na szczęście wszystko ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon7    0

Witam. Mój pronar p-5 zaczął ślizgać się na sprzęgle. Problem tkwił w tym ,że wystarczyło popuśćić dzwigienke znajdującą się przy tłoczku sprzęgłowym na szkrzyni biegów.Pozdrawiam.

Edytowano przez bizon7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzeKus    0

Witam. Mój pronar p-5 zaczął ślizgać się na sprzęgle. Problem tkwił w tym ,że wystarczyło popuśćić dzwigienke znajdującą się przy tłoczku sprzęgłowym na szkrzyni biegów.Pozdrawiam.

 

 

Właśnie od tego sie zaczyna... Ja regulowałem jakies 3 albo 4 razy regulacja sie skończyła i serwis mnie czekał... tarcza sprzegłowa tak się starła ze musiałem też i koło zamachowe zmieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro81    2

Temat odgrzebany z forumowych czeluści, ale może ktoś będzie umiał podpowiedzieć którą tą dźwigienkę trzeba "popuścić"? Bo też zaczął mi się ślizgać na sprzęgle, a nie bardzo wiem za co mam się zabrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj