Polecane posty

jaro    166

Witam-ostatnimi czasy padł mi odtwarzacz Divx WIWA HD 128 USB-dokładniej rzecz biorąc padł naped optyczny a nie chce mi się kombinować z jakimiś naprawami (gwarancja minęła).Szukam nowego odtwarzacza tyle że nie mam pojęcia co wybrać-kryteria doboru to jak najwięcej czytanych formatów i bezproblemowość.Pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Daniel-przecież ja napisałem że mam USB :blink: (dlatego coś tam jeszcze mogę obejrzeć ).Tzn. doradzasz mi to samo co mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie no -nawet nie pomyślałem żeby brać bez USB-cena jest raczej obojętna (to nie nowy ciągnik :D )-tak jak pisałem chodzi o bezproblemowość,napisy i odczytywanie jak największej ilości formatów.Może właśnie znów WIWA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Masz placka czy typową skrzynkę z obrazkami? wink.gif Ogólnie w testach dobrze wypadają odtwarzacze Manty, czytają dużo kodeków i mają atrakcyjne ceny. smile.gif Ja mam Pioneera DV-310 i czyta dużo kodeków, ma USB. Ja brałem go głównie dlatego, że w działa razem z Ampli Pionka z jednego pilota. Poza tym zawsze chciałem mieć Pioneerawub.gif, ot taki kaprys z młodzieńczych lat, tudzież fascynacja kultowymi naklejkami Pioneer. rolleyes.gif Do 300 złotych spokojnie kupisz wysokiej klasy DVD player z obsługą popularnych kodeków, HDMI, USB itp.

 

Tu topowy model Manty: http://allegro.pl/hit-rmvb-hdmi-dvd-manta-068-txt-pl-w-wa-i1412225527.html

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Problem z Mantą jest taki że ponoć lubi się szybko sypać-dobrze byłoby żeby można do tego odtwarzacza podpiąć twardy dysk zewnętrzny (mam taki 250 GB) i żeby nie trzeba było kombinować z dodatkowym zasilaniem,no i pendrivy takie 8 GB żeby obsługiwał (w Wiwie jest problem czasami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaro mało który odtwarzacz ma takie ładowanie w USB. :) Dodatkowo możliwość pracy dysku na zasilaniu USB zależy od niego samego, więc jeżeli Twój dysk tego nie ma to nie zależnie od rodzaju playera musisz zasilać go z sieci. Jaki to dysk 2,5 czy 3,5 cała?

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Masz do niego specjalna kieszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mam-zresztą dzisiaj kupiłem na próbę Fergusona 890-kupiłem u kuzyna w sklepie tak że mogę go sobie potestować a jakby coś nie halo to oddać .I dobrze :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jak w tym kawale-mojego pytona to wali jakiego kololu będą myszki plosę pana :D -ma to służyć od czasu do czasu-telewizor mam 32 '' CRT i działa to po co mi jakieś tam coś co i tak rzadko bedę oglądał a bedzie kosztować parę kpln-ów ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Bogdan-mój pokój ma 55 m2-wyobrażasz sobie w nim TV za 1,5 tys ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

no skoro teraz wytężasz wzrok na 32 ;) ale tak serio to trzeba by było 46+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

I tak wolę komputer-szczerze mówiąc to mam "N-kę" tysiac pięćset sto dziewięćset programów i nic do oglądania...:huh: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaro, nim zapłacisz za odtwarzacz poproś sprzedawce by pokazał ci pilot od tego odtwarzacza.

Mam taką WIWĘ i obsługa pilota sterującego tym urządzeniem jest gehenną.Wykonany jest tak podle i ohydnie że nazwanie go porażką jest komplementem.

Mam również stary odtwarzacz Pioneera w którym producent wie co znaczy intuicyjna obsługa oraz zupełnie nowy odtwarzacz Toshiby kupiony z powodu kompatybilności z telewizorem tej samej firmy i używaniu jednego pilota, wykonanego na najwyższym poziomie . z którego nie schodzą napisy, który pasuje do ręki, jest ergonomiczny a zarazem prosty w obsłudze i wykonany z porządnego tworzywa.

Takiej firmy odtwarzacz ci polecam, jednak kup tej marki, jakiej marki posiadasz telewizor lub jakiej planujesz kupić , to rozwiązuje wiele problemów.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zgadza się co do WIWY-ten pilot powinien mieć laserowy wskaźnik coby najpierw trafić nim w sprzęt :D -faktycznie porażka.Co do Fergusona to prawie mnie już do siebie przekonał-pilot jest całkiem ok. menu chodzi szybko,płyty tez szybko czyta ba twardy dysk (250 GB ) też (niektóre przyciski na pilocie nawet świecą w ciemności !).Jak na razie jestem pozytywnie rozczarowany-z mocno firmowymi sprzetami jest ten problem że nie lubią często gęsto czytać innych niż "politycznie poprawne" formatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

W moim pilocie z WIWY wylała się jedna bateria i od rdzy oderwała się ta blaszka co do płytki idzie. Kupiłem na allegro drugi (niby pasujący) ale ten też nie działa. Pożyczyłem pilot oryginalny od wujka bo on ma przyciski na odtwarzaczu a u mnie bez pilota nie ma oglądania <_< Jak można zrobić odtwarzacz bez przycisków...

Jakby ktoś miał niedrogo oryginalny pilot to może bym się na niego skusił ;)

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.Jak na razie jestem pozytywnie rozczarowany-z mocno firmowymi sprzetami jest ten problem że nie lubią często gęsto czytać innych niż "politycznie poprawne" formatów.

Tośka ma jedynie problem z winylowymi i to nie ze względu na format, a średnicę.

Co do zakupu sprzętu jednej marki, to lepiej wydać nieco więcej niż zamiast kieliszkami zastawiać stół pilotami :P .

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a najlepszy jakościowo pilot jaki dotąd miałem ma... N 4 lata użytkowania i nic się nie starło, wyłupało itp... a tyle razy co on glebę zaliczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@Xemit-no co ja na to poradzę że mam stolik słusznych wymiarów no i mieszczą się kieliszki jak i piloci owe kieliszki obsługujący :D .

@Bogdan-zgadza się-nawet napis żaden się nie wytarł-a wiesz że "N-ka" jest produkowana w Polsce i przez Polaków zaprojektowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@danielhaker-podaj mi swój adres to dostaniesz wypasionego pilota z WIWY :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj