MarekSI

Wykaz rolników

Polecane posty

MarekSI    0

Witam może mi ktoś podesłać linka gdzie moge zobaczyć wykaz rolników którzy dostali dopłaty bezpośrenie bo jakoś nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

A w ogóle istanieje taki wykaz ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Kiedyś widziałem. Wydaje mi się, że opłaty z UE itp. dofinansowania są jawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

Zdaje mi się,że jest taki link na stronie Ministerstwa rolnictwa ale czy jest aktualny to nie wiem.Kiedys był na stronie ARIMR ale został usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Ochrona danych osobowych? ;) Na UWM w Olsztynie była kiedyś sprawa odnośnie podawania wysokości przyznanego stypendium wraz z numerem albumu studenta, na tablicy ogłoszeń. Teraz decyzję odbiera się w dziekanacie :D

 

Prawie jak kiedyś "Przemysław W., syn Lecha Wałęsy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Wykaz beneficjentów korzystających z dopłat pojawia się po wypłaceniu wszystkich dopłat. Podanie wykazu jest obowiązkiem ARiMR nałożonym przez prawo unijne i jest wymagany we wszystkich krajach członkowskich.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ale w takowym wykazie będą tylko osoby prawne, więc sąsiada kolego raczej nie podpatrzycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    839

ale w takowym wykazie będą tylko osoby prawne, więc sąsiada kolego raczej nie podpatrzycie :D

Właśnie ze tam zobaczysz ile sąsiad dostał dopłaty i ile kasy z PROW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Właśnie ze tam zobaczysz ile sąsiad dostał dopłaty i ile kasy z PROW.

przeczytaj co jest napisane na tamtej stronie. Jeśli twój sąsiad jest osoba prawna, to zobaczysz, jeśli nie, to zapomnij.

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    839

Jestem osobą fizyczna prowadzącą gospodarstwo rolne sąsiedzi też, w 2010 roku można było sprawdzić kto i ile dopłat dostał za 2009 i 2008 rok. Wiem bo sprawdzałem. Jeżeli chodzi o PROW to w 2009 dostałem MR i bylo że dostałem 50tys. Nie mam tam tylko mowy o ONW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Jestem osobą fizyczna prowadzącą gospodarstwo rolne sąsiedzi też, w 2010 roku można było sprawdzić kto i ile dopłat dostał za 2009 i 2008 rok. Wiem bo sprawdzałem. Jeżeli chodzi o PROW to w 2009 dostałem MR i bylo że dostałem 50tys. Nie mam tam tylko mowy o ONW.

Kolego jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem, to przeczytaj ten odnośnik http://www.beneficjenciwpr.minrol.gov.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    839

Czytaj ze zrozumieniem!!! ja nie pisałem to co teraz jest tylko to co było w zeszłym roku jakie były mozliwości. Jak jeszcze nie zrozumiałeś to już chyba bardziej nie moge ci tego wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Jest takie powiedzenie co było a nie jest nie pisze się w rejestr, od 9 listopada spis beneficjentów jest niedostępny i tyle w tym temacie. B)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj