Zaloguj się, aby obserwować  
Mardzi55

Rozcinanie bel sianokiszonki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mardzi55    0

Witam. Chce sie dowiedziec czy macie jakies sposoby na rozcinanie bel? Chodzi mi o cos do ciagnika lub cos recznego np jakas piła czy cos. Czekam na propozycje. DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Ja u siebie obcinam dookoła gdy stoi "dnem" do dołu. A później turem podnosze i reszta opada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardzi55    0

A czym rozcinasz?

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardzi55    0

Jest nóż do rozcinania firmy McHale ale trochę drogi ok 6tys netto to nie wiem czy warto w to inwestować i nie wiadomo czy spełni swoja role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Elegancka sprawa bo łapiesz balota widłami i są małe szczypce co przytrzymują ci folie i także wrzucasz balota bez wysiadania z ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karwos    0

Jest firma co robi takie noże za 5,500 brutto to jest cena wyjściowa dają spore upusty teraz i mogą zorganizować pokaz u ciebie na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardzi55    0

No wiem o tych Polskich firmach tylko jaka to jakość będzie. Już kupując taki nóż to chyba lepiej z McHale. Jest gość ze robi za 3500zł taki nóż ale nie wiadomo czy jedną bele choc przetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek21    0

Ja tak samo robię jak tomi328 :D

Rozcinam dookoła nożem i potem turem w górę.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie, zmienianie i jakiekolwiek manipulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Ja kładę belkę na lezącą i siekiera w ręce i tniesz. Potem belka się rozsypie na boki B)


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Ja najpierw odcinam dno kulki nożem (folie) później kładę ją na stojąco tam gdzie nie ma już folii i rozcinam ją całkowicie (zdejmuje folie i siatkę ) a później delikatnie do okoła do okoła tak jak prasa zwijała i pięknie się rozwija (jeśli nie jest zamarznięta)


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

Ja tez obieram belkę do okola, ale powoli mnie to meczy. Jak jest prasowane prasa bez noży to jest lipa z takim obieraniem :( Ale gdzieś w galerii ktoś wstawił fotkę z takim ręcznym nożem do przecinania bel, lecz by trza poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

My ręcznie obieramy hakiem, ale są tacy co przecinają siekierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

ta firma to metal komplex z Białego :D

Widziałem ich dzieło u znajomego, bardzo chwali i już na pewno 2 rok tnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

Pod fotką jest opis działania. Filmu nie zrobię bo aparat mi się zepsuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

No właśnie czytałem instrukcję obsługi i nie rozumiem momentu kiedy piszesz że energicznie wbijasz w środek a potem tak na okrągło. Całość od rączki do dołu jest ostra czy tylko to rozgałęzienie? Jak wyciągniesz to musisz obok to wbić czy jak wbijesz to przesuwasz w prawo i w lewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj