Skocz do zawartości
szczepek2

Zabezpieczenie pługa na zimę

Polecane posty

Na lekcji mechanizacji rolnictwa nauczyciel tłumaczył nam ze smarowanie przepalony olejem nic nie daje a nawet może pogorszyć sprawę bo przepalony olej traci swoje właściwości ja wszystkie elementy które chodzą w ziemi maluje farba bo w końcu ile tej farby można zużyć, kilka setek a rdza na pewno nam nie wejdzie.

pasiu66    17

Na lekcji mechanizacji rolnictwa nauczyciel tłumaczył nam ze smarowanie przepalony olejem nic nie daje a nawet może pogorszyć sprawę bo przepalony olej traci swoje właściwości ja wszystkie elementy które chodzą w ziemi maluje farba bo w końcu ile tej farby można zużyć, kilka setek a rdza na pewno nam nie wejdzie.

Myślę, że ten nauczyciel dobrze mówił bo w którejś gazecie pisali to samo...

Wiadomość z agroFakt.pl

Akurat ten nauczyciel miał sporo praktyki bo posiadał własne gospodarstwo około 100ha:P a że syn przeją to wziął się za nauczanie:P ogólnie bardzo mądry człowiek:P

UrsusCzesio    303

To czemu moje nie rdzewieją sie pytam. Czyzbym za szybko olej wymieniał? C-360 4 lata nawet jeździła na superolu :D

pawel1234    1

Ja tez smaruje przepalonym olejem chociaż wiem że to szkodliwy sposób dla srodowiska ale mysle ze to jest najtańszy i najszybszy sposob zabezpieczenia np pługu przed rdza

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się