kluczek

Potrzebny mechanik do hydrauliki JD [3640]

Polecane posty

kluczek    0

Witam.

Potrzebuje dobrego mechanika do JD z województwa mazowieckiego. Proszę o jakieś namiary.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluczek    0

Mam JD 3640 85r 130km. Problem z hydrauliko (już paru próbowało ale bez skutku) oraz nie mogę wyłączyć przedniego napędu i tak w ogóle trzeba ogarnąć. Mieszkam koło makowa mazowieckiego mam niedaleko serwis jd ROLBRAT z żabina ale oni nie chcą tego brać do ręki bo jak stwierdzili starych ciągników nie robią. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipnicak    0

siema wszystkim

Koledzy mam problem z uruchomieniem jd 6620 se, rok prod 2004. A sytuacja wygląda tak: z rok temu siadła mi pompa wtryskowa, oddałem ją do regeneracji naprawa 3000 zł kosztowała no i było w lato wszystko w porządku. Przyszły mrozy ciagnik uruchomiłem ale pochodził tylko z góra 30 sek i zgasł. No i dobra to zmieniłem wszystkie filtry paliwa, paliwo na zimowe i nic nie pomaga. Jak muszę koniecznie go uruchomic to psiukam samstarter no i z ledwoscią załapuje i jest ok chodzi, równo pracuje. Wyłączam go postoi dwie godziny na mrozie i jest to samo od początku: zapali pochodzi z 30 sek i gaśnie. Macie może jakieś pomysły jak go naprawić ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

ja jestem z mazowieckiego okolice minska maz mam praktyki na warsztacie na ktorym robi sie glownie ciagniki rolnicze jak cos moge ci dac jkis namiar do szefa to bys zadzwonil pogadal jak cos pisz PW

z tym modelem chyba jeszcz nie mielismy doczynienia chyba ze kiedys jak mnie jeszcze nie bylo w warsztacie ale mysle ze szef by cos na to wymyslil

Edytowano przez wojtas972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurand210    0

siema wszystkim

Koledzy mam problem z uruchomieniem jd 6620 se, rok prod 2004. A sytuacja wygląda tak: z rok temu siadła mi pompa wtryskowa, oddałem ją do regeneracji naprawa 3000 zł kosztowała no i było w lato wszystko w porządku. Przyszły mrozy ciagnik uruchomiłem ale pochodził tylko z góra 30 sek i zgasł. No i dobra to zmieniłem wszystkie filtry paliwa, paliwo na zimowe i nic nie pomaga. Jak muszę koniecznie go uruchomic to psiukam samstarter no i z ledwoscią załapuje i jest ok chodzi, równo pracuje. Wyłączam go postoi dwie godziny na mrozie i jest to samo od początku: zapali pochodzi z 30 sek i gaśnie. Macie może jakieś pomysły jak go naprawić ?? Pozdrawiam

 

Jestem posiadaczem JD 6410Se i mogę powiedzieć, że mój również ciężko pali w niskich temperaturach. Nie miałem takich problemów jak ty ale mogę się podzielić moim doświadczeniem, może ci to coś pomoże. W moim modelu pompka paliwowa nie chodzi po przekręceniu kluczyka stacyjki o 1 stopień (tak jest fabrycznie) aby ją uruchomić trzeba ustawić dźwignię od rewersu w położeniu do przodu lub do tyłu i przekręcić kluczyk do połóżenia 2, czyli odpalania. Oczywiście traktor nie będzie odpalał ale za to wtedy zaczyna działać pompka paliwowa, no i trzeba tak z trzydzieści sekund przytrzymać i wtedy pompuje sobie paliwo do filtrów i łatwiej mu zastartować. Sprawdź jak jest w twoim modelu z serii 20 SE bo wiem że w 20 ale premium pompka działa po przekręceniu stacyjki o 1 stopień. Jak to sprawdzić?? Wystarczy posłuchać, można ucho do wlewu zbliżyć i słychać jak chodzi a po kilkunasty sekundach będzie słychać czy paliwo wraca z przelewu do baku(wtedy masz pewność że pompuje a nie tylko się kręci).

No bo jak pompka jest zepsuta to może to wpłynąć na odpalanie. Sprawdź przewody czy nigdzie ci się nie leją, pod tą gumową podłogą w kabinie jak się ją trochę do góry podniesie to widać takie okienko po którego otwarciu masz skromny widok na bak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras390    2

Jestem posiadaczem JD 6410Se i mogę powiedzieć, że mój również ciężko pali w niskich temperaturach. Nie miałem takich problemów jak ty ale mogę się podzielić moim doświadczeniem, może ci to coś pomoże. W moim modelu pompka paliwowa nie chodzi po przekręceniu kluczyka stacyjki o 1 stopień (tak jest fabrycznie) aby ją uruchomić trzeba ustawić dźwignię od rewersu w położeniu do przodu lub do tyłu i przekręcić kluczyk do połóżenia 2, czyli odpalania. Oczywiście traktor nie będzie odpalał ale za to wtedy zaczyna działać pompka paliwowa, no i trzeba tak z trzydzieści sekund przytrzymać i wtedy pompuje sobie paliwo do filtrów i łatwiej mu zastartować. Sprawdź jak jest w twoim modelu z serii 20 SE bo wiem że w 20 ale premium pompka działa po przekręceniu stacyjki o 1 stopień. Jak to sprawdzić?? Wystarczy posłuchać, można ucho do wlewu zbliżyć i słychać jak chodzi a po kilkunasty sekundach będzie słychać czy paliwo wraca z przelewu do baku(wtedy masz pewność że pompuje a nie tylko się kręci).

No bo jak pompka jest zepsuta to może to wpłynąć na odpalanie. Sprawdź przewody czy nigdzie ci się nie leją, pod tą gumową podłogą w kabinie jak się ją trochę do góry podniesie to widać takie okienko po którego otwarciu masz skromny widok na bak.

 

kolego jakie masz luzy zaworowe w 6410 se bo niewiem jak umnie ustawic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurand210    0

kolego jakie masz luzy zaworowe w 6410 se bo niewiem jak umnie ustawic pozdrawiam

 

Niestety nigdy nie regulowałem tego. Ale wydaje mi się, że może być coś podane w instrukcji obsługi. Jak będę miał czas to zerknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis    19

Jurand ja mam 6210SE i też pompka chodzi dopiero na pozycji rozruch i jak traktor zapali to działa już cały czas . Być może wszystkie SE tak mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurand210    0

Jurand ja mam 6210SE i też pompka chodzi dopiero na pozycji rozruch i jak traktor zapali to działa już cały czas . Być może wszystkie SE tak mają .

 

Tak wiem wszystkie serii 6010 se tak mają. Ale w serii 6020 Premium pompka chodzi w pozycji pierwszej kluczyka. Teraz pytanie jest czy tak samo jest w 6020 SE? Wiem z własnego doświadczenia ,że użycie tej pompki (mowa o serii 6010se) w sposób jaki opisałem pomaga odpalić w niskiej temperaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    118

Mam 6320SE i pompka chodzi po przekręceniu kluczyka w pierwszą pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Witam!

 

Koledzy poszukuję mechanika do JD 2040. Mam problem z hydrauliką. Po lekkim zagrzaniu ciągnika przestaje działać hydraulika. Mieszkam w Końskich 45km na północ od Kielc. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

koledzy naprawdę nikt nie zna jakiegoś mechanika z moich okolic?

już nie wiem gdzie szukać pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listonosz1    0

Witam!

 

Koledzy poszukuję mechanika do JD 2040. Mam problem z hydrauliką. Po lekkim zagrzaniu ciągnika przestaje działać hydraulika. Mieszkam w Końskich 45km na północ od Kielc. Bardzo proszę o pomoc

 

Kolego poradziłeś sobie już z tym problemem,bo ja mam tak samo w 1640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
    • Przez RafaHordyj
      Witam czy jest możliwość  zrobienia szybkiej skrzyni biegów w John deere 3040, 
    • Przez Paweł20
      Witam jak odpowietrzyć wysprzeglik 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj