Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FerdekKiepski

Kluczyki do kabiny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
kabiny

Witam. Mam MF 6160 i nie mam do niego kluczyków do drzwi kabiny bo od stacyjki nie pasuje macie jakieś pomysły co zrobić? Czy da się dokupić albo dorobić same kluczyki czy trzeba wymieniać całe zamki. Jeśli wymieniać zamki to gdzie i za ile je kupić.Może ktoś chce sprzedać używane albo zna kogoś kto ma...

Ale dorobią tak bez wzoru kluczyka? Wiem że dorabiają jak masz kluczyk a tak to nie wiem dlatego pytam. Nowy zamek znalazłem za 270zł razy dwa to się trochę nie opłaca.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dorabiają tak pewnie spokojnie kluczyk Ci dorobią do zamka. Ja wczoraj dorabiałęm wsówke zamka do kluczyka to też jest sztuka i faceta zeszło z 20 minut i skasoał 90 złoty ale teraz elegancko chodzi wsówka (samochód VW Golf IV i te kluczyki podłużne z wzorem wewnątrz, to tym trudniej)

Witam, dokładnie jest jak mówisz ten od stacyjki nie pasuje :(. Jakiś czas temu natknąłem się na allegro na aukcje gdzie właśnie były do zaoferowanie kluczyk do zamka drzwi do MF z tej serii z tego co pamiętam to 35zł/szt, poszukam tej aukcji.

Próbowałeś dorobić kluczyk ?.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować