Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotr820

Belarus 820 obrotomierz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    303

co do tego belarusa z obrotomierzem. Wymień regulator napięcia. 18 zł nie są wielkie pieniądze B)

piotr820    42

Już wiem co było przyczyną.

Nie łączyła masa. Ja sprawdzałem napięcie we wtyczce i masę podłączałem pod ramę ciągnika, a nie we wtyczce. Jedna z wsówek była luźna i to było chyba przyczyną. Tera działa aż miło :rolleyes:

Edytowano przez piotr820

piotr820    42

Teraz znowu przestał działać, ale chyba na dobre, bo wcześniej jak podłączałem go pod zasilacz (12 V) to działał a teraz nic. ;[

Wiadomość z agroFakt.pl

Derb    2

witam mam taki problem. Posiadam Pronara 82 SA ostatni przestał działać mi obrotomierz a mianowicie wskazowka porusza sie nieznacznie od 0 do 500 obrotow niezaleznie od dodanego gazu. Moze wiecie co moze byc tego przyczyna

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiemy. I nie dowiemy się dopóki nie podasz więcej danych. Przeczytałeś ten temat od początku? Sprawdziłeś to co tu napisano?

piotr820    42

Wiesz co to może być luźny pasek na alternatorze, szybko to sprawdź ponieważ mi się tak kiedyś zrobiło, orałem i w końcu alternator wiatrakiem zawadził o osłonę i stanoł całkowicie, zatrzymałem się i spojrzałem na wode a tu poszła na 100 stopni. jak dobrze, że to zauważyłem bo mógłbym go przegrzać... Sprawdź to u siebie pilnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować