Skocz do zawartości
Gumis32

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone]

Polecane posty

WHATEVER

stinek    0

Techno, Trance, Dance tylko tego no i nieraz jak mi sie spodoba piosenka to Disco Polo tongue.gif

głównie stara, polska muzyka... dzem, lady pank.

modliszka    1

Za polską muzyką nie przepadam, choć jest parę wyjątków jeżeli chodzi o piosenki. Zcedydowanie bardziej wolę słuchać amerykańskiego i brytyjskiego indie rocka.

Nene    0

Słucham różnych wykonawców, z gatunków muzycznych to trochę popu, trochę dance i r'n'b, moi ulubieni wykonawcy to Lady Gaga, Shakira, Lana del Rey i Justin Bieber <3

Edytowano przez Nene

Laleczka    513

Vox.fm ostatnio ;) aż się sam tyłek czasem kręci mimowolnie ;)

Edytowano przez Laleczka

massey3075    7

drodzy agrofoto'wicze!!! chciałbym się od was dowiedzieć jakie radia posiadacie w ciągniku i jakiej muzyki słuchacie !!! z góry pozdrawiam :D

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.2 +1p. ostrzeżeń

icy229    0

jak myślicie żeby włożyć malą tubę do traktora żeby był lepszy efekt grania?

muzyka to disco i klubowa!!

joseph007    0

ja słucham troche radia, troche tego co mi znajomi podrzucą generalnie prawie wszystkiego.

nie jestem wybredny

A jak się nazywa ta piosenka co na radio fest leci słowa to coś ''jo żem jest gryfny pieron '' takie śląskie. Co to może byc?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?