Gumis32

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartez1221    0

ja słucham rock, metal, brutal death metal. Możecie uważać że napisałem tak dla jaj:P ale to prawda, po prostu lubie słuchać ostrzejszej muzyki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartez1221    0

inspiracje czerpie z metallici, system of a down też może być, no a jeżeli chodzi o coś lżejszego to linkin park oczywiście :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2076

Widzę że jest na forum więcej osób które słuchają róznych gatunków metalu.Osobiście preferuje min;

Children of bodom, Cradle of filth, Death, Frontside, Nightwish, In flames, Behemoth, Vader, Iron maiden Kat....itp.


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
po prostu lubie słuchać ostrzejszej muzyki :) :)

mam paru kumpli ktorzy tez duzo sluchali metalu i kilku udalo mi sie przekonac do hardstylu :) wbrew pozorom to duzo latwiejsze niz technomaniakow, a gatunek jest muzyka elektroniczna jakby nie patrzec :) tamci za slabe uszy maja :) a ja mam dosc uznawania takich zespolow jak pakito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wueska    1

może jestem inny ale ja wolę posłuchać np. Michała Lonstara lubTomasza Szweda np. osiemnaście kół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
inspiracje czerpie z metallici, system of a down też może być, no a jeżeli chodzi o coś lżejszego to linkin park oczywiście :) :)

Eee, myślałem że coś mocniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Pierwszy link do piosenki rządzi.hehe :)...Piosenkę kojarzę przede wszystkim z filmem "Dziewczyna z Alabamy", który przypadkowo obejrzałem u koleżanki i jeszcze z jakimś ale nie pamiętam dokładniej nazwy pamiętam tylko że było coś z imieniem "Joe".. hehe ale tez niezły i także z tą piosenką :) Swoją drogą niezły kawałek :) hehe taki klimatowy...

 

Co do drugiego linku.. to fajne techno, jeśli zna ktoś z was podobne utwory to bardzo bym prosił o linki lub chociaż tytuły piosenek bo musze nagrać płyte z techno a narazie mam tylko 10 utworów... tak więc podawajcie jak co to będę wdzięczny :)

 

No i ja muszę dodać coś od siebie... hehe co prawda nie słucham rapu a co dopiero gangsta rapu ale spodobały mi się LowRider'y na teledysku więc podaję link :)

 

Tam na zachodnim wybrzeżu.. LA i te rejony to każdy szanujący się gangsta i zapaleniec ma takie coś, hehe niezła zabawka ...

 

http://pl.youtube.com/watch?v=bzNkwBeU2Us --- Dr. Dre, Snoop Dogg - Still D.R.E.

 

podobno klasyk :)

 

W sumie nuta nie jest zła, zresztą ja to słucham tak tylko piosenkami, co mi się podoba a nie gatunkami czy danego artysty :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
no to jest niezle ale juz to dawno przerabiałem :)

Teraz już nie ma takiego rapu jak kiedyś...stare kawałki najlepsze :) hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

posłuchaj Polnoc centrum poludnie, fenomena, JWP...

hip hop jest i bedzie, zawsze ktos bedzie robil to dobrze, jest wiele bardzo dobrych ekip,

tylko ze duza czesc siedzi jeszcze w podziemiu i nie dla nich miejsca na polskiej scenie.

miejsce jest, dla pseudo raperow, hiphopolowcow czyli ogolnie sama komercja, takie cos dla dzieci, w polsce przyjeło sie ze prawdziwy rap demoralizuje mlodziez, dlatego jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No no ja wiem o co chodzi ale te wszystkie Meza i jakieś Jeden Osiem L to to jest już taki szajs że ja nie mogę...nie wiem skąd oni biorą teksty, prawdziwy rap to taki co tekst jest sensowny, na jakiś temat, ma jakiś przekaz, i oczywiście gostek co dobrze rapuje a nie jakiś ziomek co nawija przez całe 5 minut o tym jak sie wczoraj ziołem zjarał...i że pier**li policję.

 

A tu daję link do kawałka z odrobiną humoru o naszym kochanym Kononowiczu :

 

http://pl.youtube.com/watch?v=XIIFCfJ8JHM --- Grupa Operacyjna - Nie Będzie Niczego :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Meza to hihopolo robi, zresztą Grupa Operacyjna zresztą też, ale kawałek Ugryź Suchara im wyszedł :) Nieźle brechtałem jak to słuchałem. A najlepszym kawałkiem GO wg. mnie jest ''świr''


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Grupa Operacyjna też ale ten kawałek o Kononowiczu jest spoko :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darious    1

Techno jest najlepsze a pozatym do house dance disco-polo i czasem ale to czasem rapu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

mam prośbę dawajcie tytuły jakichś fajnych kawałków techno dance albo hip hop


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj