Gumis32

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone]

Polecane posty

Maciejo    33

pop ,dance, techno ,czasem hip hop oraz niektóre kawałki disco polo też ujdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Techno,Dance,Pop,Disco Polo nie cierpię rocka i takich innych metali nie wiem jak to można słuchać

 

 

i vice versa

 

Ja obecnie jestem na etapie Farben Lehre - (w całej rozciągłości tematu)- dla lepszego efektu przeplatane z Iron Maiden (z Brucem Dickinsonem na wokalu)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

a ja słucham radia :blink: czy to komercyjnego czy naszego lokalnego wrcławskiego

płyty słuchałem jakies 2 tygodnie i ostatnio przez 2 godziny


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

od pewnego czasu zacząłem słuchać:

Farben Lehre i Happysad :blink:


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

ja to tak se lubie posluchac rammsteina,soad,LP,slipknot,metallica,czyli ciezsze brzmienia,choc na rmf max tez puszczaja dobre kawalki np ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikPPL    0

Jakiej słucham? – bardzo różnej, można by powiedzieć ,,w zależności od nastroju” i tu od disco polo z którego się niektórzy śmieją, trochę rocka, dence, popu – lubię polskie piosenki ale gdy jestem naprawdę zdenerwowany lub przybity to słucham Vivaldiego – może to dla niektórych szok ale ta poważna też wciąga // Każdy ma swoje odczucia – dla mnie muzyka musi mnie unieść lub jeszcze bardziej zdołować to zależy właśnie od nastroju i tym czym żyjemy i czego oczekujemy – dużo by można pisać ………

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

ja to tak se lubie posluchac rammsteina,soad,LP,slipknot,metallica,czyli ciezsze brzmienia

 

też takiej słucham bądź słuchałem :blink:

ale z pewnych przyczyn (dziewczyna) obecnie słucham spokojniejszej :o

 

 

jeszcze do tego AC/DC, sum41, Simple plan, Linkin Park, Korn....... można tak wymieniać i wymieniać :huh:


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

No to musisz zaintersic dziewczyne takowa muzyką - zabierz ją na jakiś koncert - jak zobaczy 60 tysiecy ludzi skaczących w jednym rytmie i w dodatku spiewajacych z wokalistą napewno jej sie spodoba


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TrackLift    0

No to tak House, Hip Hop Polski nie za bardzo najlepiej czarne rytmy :o Muzyka Klubowa, POP, radio :blink: i różne remix'y :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

wiesz "Farben Lehre" i "Happysad" mi narazie się podobają i tego słucham ja i ona :blink:


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Ostatnio ścieżki dźwiekowej z filmu Berlin Calling . Nigdy nie słuchałem techno czy hous'u ale to mi sie podoba. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

Słucham: Happysad, EWR, Jamal'a, no i jakieś techno czasem dla poprawienia nastroju System of a down (z dobrymi słuchawkami pierze dobrze muzg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

Ja słycham Disco Polo potem drugie miejsce Hip-Hop a na trzecim Techno typu Tiesto czy Manieczki. Aha i czasami przesłucham Reage :blink: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

wiesz "Farben Lehre" i "Happysad" mi narazie się podobają i tego słucham ja i ona smile.gif

 

no to dziewczyna ma solidne podstawy muzyczne (co świadczy o tym że ma poukładane w głowie) i jak słucha FL i Hapyssad to podżucaj jej co lepsze kawałki np jakiś spokojniejsze z repertuaru Iron Maiden lub Metalliki - napewno jej przypadną do gustu a ty zarobisz plusa

 

dla przykładu Iron Maiden Journeyman


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja słucham rocka i metalu. Teraz słucham Huntera (słucha ktoś) ale słuchałem już wielu zespołów takich jak Rammstein, Coma, System of a down. Nawet słucham czasami słoweńskiej Siddharty :blink:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Dla miłośników cięższych klimatów ciekawa wersja nadająca nieco cukierkowemu "Benzin" Rammsteina bardziej mrocznego brzmienia, intro po prostu miażdży suty :blink: http://balthazargomb...by_apocalyptica

 

I coś z innej beczki, fajny house'owy kawałek znaleziony w jednym ze starszych setów DJ Miqro, które mocno polecam lubiącym takie klimaty :huh: http://semenp.wrzuta.pl/audio/64zO661Cyom/84_king_street_-_are_you_lovin_somebody_carl_fath_remix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

niezly ten remix rammsteina,a intro wymiata :huh: byl ktos na koncercie w spodku?ja mialem jechac ale niestety wazniejsze sprawy wyskoczyly :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Z tym rammsteinem to niezłe :unsure:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

hmm - dla mnie ten Apocaliptyczny "Benzin" średnio na jeża

 

wole jednak wspolny projekt Apocaliptiki i Tilla Lindemana - czyli Helden

 

a skoro już jesteśmy przy przeróbkach ciężkiego grania na smyczki to jest troche tego

 

np wspomniany wcześniej Rammstein - Seeman

Metallica Untill it sleeps http://www.youtube.com/watch?v=EaRZs_SABRs czy Unforgiven http://www.youtube.com/watch?v=pDrFOu2nvZs

 

czyli dowód na to że jednak można ciężko i bez gitary (wyjątek potwierdzający regułę)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Widzę, że kolega tutaj porządną muzykę promuje :P a nie jakieś hiphopolo :unsure:

Dobry jest też Akurat i Indios Bravos dla osób słuchających Happysad, Jamal jak znalazł ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Akuratu słuchałem chyba ze dwie piosenki jak dobrze pamiętam to jedna się nazywała wiej-ska czy jakoś tak a drugiej nie pamiętam. Ale pioseneczki całkiem fajne :unsure:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj