Gumis32

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone]

Polecane posty

Gumis32    1

Umnie to na pierwszym miejscu jest techno, a poza tym słycham (żadko) pop'a i hip-hop'u :rolleyes: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitti    1

Jak to na podlasiu Disco Polo. I Techno. Wkońcu podlasie jest nazywane zagłebiem Disco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Techno, Dance, Trance i pochodne :rolleyes: Do Disco Polo mam uraz z dzieciństwa, jak na Polsacie leciał w niedzielę "Disco Relax" to zawsze jak przyjechaliśmy z kościoła to moja siostra to włączała :lol: i tera jak słyszę Disco Polo to dostaję białej gorączki ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
Do Disco Polo mam uraz z dzieciństwa, jak na Polsacie leciał w niedzielę "Disco Relax" to zawsze jak przyjechaliśmy z kościoła to moja siostra to włączała :lol: i tera jak słyszę Disco Polo to dostaję białej gorączki ;)

To idento jak u mnie :rolleyes: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

Hehe też to oglądałem :rolleyes: ale dobrze że już tego nie ma bo to co oni puszczali to tandeta była, a teraz jest jako tako też czasem słucham :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Techno, Dance, Trance i pochodne :rolleyes: Do Disco Polo mam uraz z dzieciństwa, jak na Polsacie leciał w niedzielę "Disco Relax" to zawsze jak przyjechaliśmy z kościoła to moja siostra to włączała :lol: i tera jak słyszę Disco Polo to dostaję białej gorączki ;)

hehe a ja najczesciej disco-polo :D

z z disco-relax to chyba janbardziej zapamietalem Antosia Szpryche

,,Pijmy piwko bo jest tansze niz paliwko, my na rope dzis nie mamy chyba w baki nasiusiamy" :):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
hehe a ja najczesciej disco-polo ;)

z z disco-relax to chyba janbardziej zapamietalem Antosia Szpryche

,,Pijmy piwko bo jest tansze niz paliwko, my na rope dzis nie mamy chyba w baki nasiusiamy" :D :rolleyes:

 

Ja tez to pamiętam. :) I ten nieśmiertelny berecik i czerwona marynarka. a dalej to było jakoś, że ...nowy traktor sobie stoi, a ja wciąz za koniem w polu gnam... czy jakoś tam :lol:


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
Ja tez to pamiętam. ;) I ten nieśmiertelny berecik i czerwona marynarka. a dalej to było jakoś, że ...nowy traktor sobie stoi, a ja wciąz za koniem w polu gnam... czy jakoś tam :rolleyes:

 

Ja mialem kasete Antosia Szprychy ale sie spsula :lol:

 

 

A tak to slucham utworow tanecznych :D kolezanka mnie nawrocila z sluchania ciezkich bitow :) (pozdro dla niej)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Techno I Disco Polo :rolleyes:


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Disco Polo mnie rozwolo :rolleyes: .

 

A tak na serio to słucham to co znajdę w playliście (najczęściej utwory klubowe :lol: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

wszystko co mi podejdzie ale ogólnie to hip hop, techno, dance, hause, klubowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj