Gumis32

Jakiej muzyki słuchacie? [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MECHANIZATOR    159

wpisywałem sie juz kiedyś w tym temacie czego słucham - a dzisiaj tak sobie go czytam i stwierdzam ze osoby słuchające cieższych brzmien sa na AF zdecydowaną mniejszością zeby nie powiedzieć ilością śladową - zacząłem sie zastanawiać co moze być tego przyczyną ??? ma ktos moze jakąś teorię ??? nie zebym się czepiał innych gatunków muzyki bo o gustach sie nie dyskutuje

 

moze sprecyzuję swoja wypowiedz sprzed roku - mianowicie słucham jak już wspomniałem cięższych brzmień co przejawia sie wielogodzinnym słuchaniem utworów takich zespołów jak Metallica, Iron Maiden, System Of A Down, i ostatnio fanatycznie słuchucham Rammsteina (R+ rządzi :) ) do tego dochodzą różnorakie starocie typu Black Sabbath, Deep Purple no i Led Zeppelin - nie wypisuje oczywiscie wszystkich zespołow które zdazyło mi sie słuchać bo tego było by zbyt wiele - dodam tylko jeszcze z polskich to zależnei od humoru, pogody czy pory roku to Hey, i temu podobne Myslowitze i Happysady - nie gardzę też dobrym Hip-Hopem - ale koniecznie poznańskim


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

@Mechanizator

Zamiłowanie do ciężkich brzmień posiadłem w podstawówce, przetrwało ogólniak i w sumie jest nadal, z tym że po maturze otworzyłem sie dużo bardziej na inne rodzaje muzyki, często zupełnie odległe. Teraz słucham wszystkiego zależnie od chwiowego upodobania.

 

Dzisiaj na ten przykład wspominam sobie moje muzyczne fascynacje sprzed 10 lat, mała próbka http://zwierq.wrzuta.pl/audio/cr6yf0YNwX/t..._wine_of_aluqah i ciągle pachnie świeżością, nadal mi sie nie znudziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

hehe - nawet całkiem całkiem ten kawałek z linku :) - a co do zamiłowań do cieżkich brzmień to w moim przypadku pojawiło sie to tez jakos w połowie podstawówki


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

miałem już kilka PW z zapytaniem o muzykę do tego filmu

 

 

także mniejszośc muzyczna AF się powiększa :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek94    0

Witam!!

Ja ostatnio zaczołem znów słuchać starego, dobrego disco-polo :)

Często też słucham hip-hopu oraz trochę techno :)


ursus c-330m+tur, massey ferguson 255 siła pociągowa 15 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
miałem już kilka PW z zapytaniem o muzykę do tego filmu

 

 

także mniejszośc muzyczna AF się powiększa :)

chociaz generalnie nie slucham rockow, metalow i innych tego typu szarpidrutów (darujcie, bo nie mam zamiaru nikogo urazic, po prostu podoba mi sie to okreslenie), to az sie dziwie ze ktos mogl nie slyszec tego kawalka nirwany, przeciez to chyba czasem nawet w esce sie pojawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Eska 99.8 ,Rmf no i oczywiście jakieś mocniejsze kawałki trance,electrohose ,generalnie muzyka klubowa :) .


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja generalnie słucham różnej muzy, ale z polskich kawałków przypadła mi do gustu twórczość ś.p. Grzegorza Ciechowskiego (Republika) i Kazika Staszewskiego (Kult, Kazik). :) Z zagranicznych zespołów no to u mnie Depeche Mode na 1 miejscu :)

 

Pzdr


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

ja wole cos mocniejszego typu mettalica,SOAD,nirvana,rammstein,LP,Slipknot -same klasyki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159
Ja generalnie słucham różnej muzy, ale z polskich kawałków przypadła mi do gustu twórczość ś.p. Grzegorza Ciechowskiego (Republika) i Kazika Staszewskiego (Kult, Kazik). :)Z zagranicznych zespołów no to u mnie Depeche Mode na 1 miejscu :)

 

Pzdr

 

@królikNH jesli DM dla ciebie jest na pierwszym miejscu to polecam swietny cover tego zespołu pod tytułem Stripped w wykonaniu Rammsteina - http://jakubkrk.wrzuta.pl/audio/hHsTU1jXFW...tein_-_stripped kawał dobrej muzyczki


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Brzozak 2 dobrze to sprecyzowałeś :) wszyscy wrzucają muzyke klubową do jednego worka ,dobre ''Technopolo'' heh :)


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
@królikNH jesli DM dla ciebie jest na pierwszym miejscu to polecam swietny cover tego zespołu pod tytułem Stripped w wykonaniu Rammsteina - http://jakubkrk.wrzuta.pl/audio/hHsTU1jXFW...tein_-_stripped kawał dobrej muzyczki

 

No dobry kawałek :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

hehe - wiec jesli ten kawałek ci przypasowałm polecam Rammsteina w całości


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@UrsusFan1222 kilkanascie lat juz sie interesuje muzyka elektroniczna i nie chce sobie przypominac czasow braku internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek1992   
Gość bolek1992

Ja to tylko techno (hardcore) :) no i muzyka klubowa i oczywiście disco polo z którego sie wszyscy wysmiewają a potem na weselach przy tym bawią :)

 

Dj Bluecore, Max Farenthide, Dj Shwede, Dj Aligator :) no i jeszcze Boys, Akcent i inne zajebiaszcze piosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik95    0

J słucham rock, punk, reggae no i muzyka klubowa :)


Pozdrowienia dla użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2
wpisywałem sie juz kiedyś w tym temacie czego słucham - a dzisiaj tak sobie go czytam i stwierdzam ze osoby słuchające cieższych brzmien sa na AF zdecydowaną mniejszością zeby nie powiedzieć ilością śladową - zacząłem sie zastanawiać co moze być tego przyczyną ??? ma ktos moze jakąś teorię ??? nie zebym się czepiał innych gatunków muzyki bo o gustach sie nie dyskutuje

 

moze sprecyzuję swoja wypowiedz sprzed roku - mianowicie słucham jak już wspomniałem cięższych brzmień co przejawia sie wielogodzinnym słuchaniem utworów takich zespołów jak Metallica, Iron Maiden, System Of A Down, i ostatnio fanatycznie słuchucham Rammsteina (R+ rządzi :) ) do tego dochodzą różnorakie starocie typu Black Sabbath, Deep Purple no i Led Zeppelin - nie wypisuje oczywiscie wszystkich zespołow które zdazyło mi sie słuchać bo tego było by zbyt wiele - dodam tylko jeszcze z polskich to zależnei od humoru, pogody czy pory roku to Hey, i temu podobne Myslowitze i Happysady - nie gardzę też dobrym Hip-Hopem - ale koniecznie poznańskim

 

 

 

tez sie zad tym zastanawiam czemu tak malo osob slucha ciezszych brzmien u mnie w klasie jest tylko jeden kumpel co slucha mocniejszej muzy chociaz teraz sie przerzucil na punk rocka;p a tak reszta to techno i te inne duperele ktorych nie cierpie bo jak np.widze taka Rihanne(nie wiem czy tak sie pisze)to mnie za przeproszeniem ch*j strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja słucham róznej muzy, zależy od okoliczności , klimatu; disco polo, klubowa, pop ,rock , czasami rege. Najczęściej nutki Energy 2000.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2
miałem już kilka PW z zapytaniem o muzykę do tego filmu

 

 

 

także mniejszośc muzyczna AF się powiększa :)

 

 

Nirvana - Smells Like Teen Spirit -

a co sadzicie o tym?

dla mnie super kawalek-- Sepultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj