Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
łukasz

Dealer Deutz Fahr lubelskie

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz

DuF    0

Koledzy uważajcie na ceny materiałów eksploatacyjnych do swoich DF. Dzwoniłem do wszystkich dealerów w okolicy i ceny różnią się czasem prawie o 100%.

rafczyk    0

Witam. a może ktoś kupował ciągnik itp u sprzedawcy z:

Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlow-Usługowe

AGRO-PLUS Michał Kulpanowski

Bogate 68

06-300 Przasnysz

Bo mam zamiar kupić u nich agrofarma 430 i przedstawili dość atrakcyjną ofertę tylko niewiem jakie są o nich opinie ludzi którzy cokolwiek u nich kupowali. Może jest ktoś na forum kto miał z nimi doczynienia.

A ja nie polecam dilera ,,Fino" Chełm. Tak zależy im aby sprzedać a później nic ich nie obchodzi. Mają zły serwis. Kierownik nie dotrzymuje umowy.Mówi że za 2 dni dajmy na to zabiorą traktor do serwisu a ich nie ma i kręcą kota ogonem.Nie wiem jak jest z innymi dilerami SDF bo miałem styczność tylko z Fino.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez misiekbz2
      Witam. Interesuje mnie ten ciągnik ewentualnie 5070D. Czy ktoś miał z nim doczynienia? Jakieś opinie? 
    • Przez AGEPOWER
      Witam,
      jestem nowy na forum. Zajmuję się od 11 lat silnikami DEUTZ. Chętnie pomogę wszystkim użytkownkom:-) Odpowiem na każde pytanie, doradzę, zdiagnozuję, naprawię.
      Zapraszam do zadawania pytań.

• Przez PiotrM1234
      Witam wszystkich.
      Szukam ciagnika tak mniej wiecej o mocy od 120 do 150KM. Tylko nie wiem za czym sie rozgladac. Znalazlem lamborghini champion 135 ale nie wiem jak jest z awaryjnoscia, jak chodza te silniki. Prosze o wasze opinie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.
    • Przez rex15
      Witam, w same silver 100.6 od pewnego czasu przestal dzialac licznik obrotów, co może byc przyczyną? Druga sprawa to nie liczy mth, tylko, ze to jest juz od dluzszego czasu i nie przeszkadzalo mi bardzo, ale jak juz pytam o obroty to zapytam i o to jakby ktos wiedzial gdzie szukac przyczyny to bylbym wdzieczny.
    • Przez Radek519
      Cześć.
      Potrzebuje opinii na temat ciągnika DE  AGROPLUS 75. 
      Zależy mi na; spalaniu i awaryjności 
      dodam jeszcze ze ciągnik będzie pracował z turem i jest z 2001r