Zaloguj się, aby obserwować  
łukasz

Dealer Deutz Fahr lubelskie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
łukasz    29

Jakiego dealera deutz fahr-a możecie polecić. Jak do tej pory miałem styczność tylko z Fino Chełm i jakoś mi nie przypadl do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dybciak    2

Ja kupowałem u Leszka Komonia w Turowie 235, a i jeszcze znajomy brał Deutza z Kraśnika z "Savony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

A co powiecie właśnie o Savonie? Ciekawe czy ceny mają porównywalne do Fino

Edytowano przez łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek21    1

Ja kupywalem od Leszka Komonia ciągnik to jeszcze chcialzbym mu za radialne gumy dopłacala o Targowaniu to mowy nie był.... teraz może sei zmienił:)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel373    5

Savona dość dobry diler kupuje u nich od ponad 2 lat i nie ma co narzekać, przedpłaty nie chcą nawet na ciągnik ceny też mają niezłe tylko trzeba się potargować. Dla porównania to za K420 P.L. w 2009 (listopad) ojciec dał 209 netto . Servis mają też nawet dobry tylko nigdy nie ma czasu i żeby zrobli cos od ręki to nie ma szans :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dybciak    2

Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Leszkiem, sporo się utargowało, a i serwis w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Na lepsze czy jeszcze gorsze??? Zetor 9641+ładowacz pług i rozrzutnik od niego brany u nas był... Serwis??? No nie powiem przyjeżdżali ale zwlekali. Wężyk przeciekał to nie przywieźli i się gwarancja skończyła. A mechanik co ładowacz zakładał. Szkoda gadać...


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Ja również Savone polecam :) Brałem tam ciągnik i teraz będę brał drugi :) A jeśli chodzi o sprzedawce to Arkadiusz Nowak :) Spoko gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janwoj77    0

Ja od dłuższego czasu wspólpracuję z Komoniem kupiłem Deutza M600 i Lampo jeszcze kiedyś jestem zadowolony, części serwis, nie mogę narzekać za darmo nikt nic nie daje ważne że wszystko jest zrobione OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel373    5

Paweł F. upust dobry, więcej dać nie mógł ale na pierwszym ciągniku który u nich brałemw 2006 r. sobie troche zarobił więc teraz musiał dać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

ja tam wszystko kupuje w fino, zawsze mam jakiś upust, dowiozą sprzęt na miejsce, dobry serwis (tylko trzeba z nimi ostro). Ostatnio serwis malował mi przednie felgi w belarusie 952 bo troche zaczeła schodzić farba, z reszta nie tak dawno malowali mi krokodyla do obornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

Mój wujek brał zetorka proxime w fino i mówił że dobrze sie z nimi gadało. Sąsiad z sąsiedniej wioski brał Deutza K420 już drugiego u nich i jest zadowolony z współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DuF    0

Polecam wybrać się do Zamościa. Agromarket ostatnio nieźle się rozwinął i ja właśnie tam dostałem najlepszą cenę (miałem troche czasu więc zjeździłem wszystkie wymienione firmy). Z przeglądami również bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Polecam Savonę ,wszystko kupowalem u nich,da się dogadać.Niestety nie polecam Komonia,bylem na placu jak gościu odbierał od niego zetora i "klął w żywe kamienie".

Edytowano przez KAROL4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    513

Osobiście u Komonia jeszcze nic nie kupowałem ale słyszałem że nie ciekawe są znim transakcje.

A co myślicie o Rolmech Węgrów albo Krzysztof Królik Garwolin??? Też mają Deutz fahra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Nie wiem jak Rolmech ale u królika to lepiej nie kupować maszyn. Kiepski serwis, obsługa jak za komuny ;[ Robią łaskę że coś od nich kupijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj