Skocz do zawartości
marcin2000133

Wkład do filtra powietrza Dronningborg

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dronningborg
bobytempelton    160

A nie możecie sobie przerobić tzn przeszczepić całej obudowy od np jakiegoś tira jelcza stara itp z wkładami filtra paliwa podobnie, można założyć całe filtry z obudową polski tj u ursusów .Kiedyś byłem w sklepie i przyszedł facet który kupował tylko filtry do jd1188 i wybulił ponad 500zł i jeszcze na zamówienie , przecież od razu bym zrobił jakiś przeszczep

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Wiadomość z agroFakt.pl

zorzyk2    51

Jakby dobrze poszukać wymiarami, to pewnie dałoby się dopasować od powszechnie dostępnego modelu. Kolega tak zrobił z Renią Magnumką, bo do starszej pasował filtr powietrza od zwykłego kamaza, a do nowszej od turbo, po 60zł za sztukę :) .

astrzak    16

Spróboj poszukac w www.gaska.sklep.pl

Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

S-Piotr    49

Najlepiej zapodaj od bizona.Gdy 14 lat temu był problem (cena) z wkładem do mojego JD 970,wywaliłem oryginał i po małej przeróbce założyłem bizonowy(oczywiście cały kompletny filtr).

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

astrzak    16

No załoz Bizonowski lub od jakiegos Ursusa. Bedziesz miał tanie i łatwo dostepne wkłady

Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

bobytempelton    160

Można założyć ze stara, jelcza itp, na szrotach pełno tego

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

pawel0609    0

Witam

ja mam droningborga D3000 i kupiłem filtr powietrza na allegro jest taki sklep <<beki>> podałem długość i szerokość i mi przysłali. co dziennie go czyściłem kompresorem bardzo dokładnie i myślę że trochę posłuży

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemi1999107
      Witam, przymierzam się do zakupu kombajnu zbożowego, który będzie pracować na 20-25 ha. Co sądzicie o Sampo 580 ? Czy są tu jacyś użytkownicy tej maszyny ? Prosiłbym o obiektywne opinie oraz napisanie na co zwrócić szczególną uwagę przy ewentualnym zakupie . 

• Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez Rolnik1111
      Witam
      Co myślicie o maszynach tej firmy?

http://www.rostselmash.com/poland/pl/
    • Przez rolnik0987654321
      Witam oglądałem na targach w Kielcach taki kombajn Sampo Comia C4 i C6 może ktoś posiada taki kombajn ? Ewentualnie wie jak się sprawują ?
    • Przez potok
      Gdzie w Polsce jest możliwa solidna naprawa skrzyni biegów w Bizonie Sampo .Główne objawy to bardzo głośne trzeszczenie na 3 biegu.Dodam że była rozbierana przez mechanika zastały wymienione dwa koła zębate które nosiły ślady uszkodzeń ale to nic nie pomogło. Z góry dziękuję za informacje.