Skocz do zawartości
News
marcin2000133

Wkład do filtra powietrza Dronningborg

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Dronningborg
bobytempelton    160

A nie możecie sobie przerobić tzn przeszczepić całej obudowy od np jakiegoś tira jelcza stara itp z wkładami filtra paliwa podobnie, można założyć całe filtry z obudową polski tj u ursusów .Kiedyś byłem w sklepie i przyszedł facet który kupował tylko filtry do jd1188 i wybulił ponad 500zł i jeszcze na zamówienie , przecież od razu bym zrobił jakiś przeszczep

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Wiadomość z agroFakt.pl

zorzyk2    51

Jakby dobrze poszukać wymiarami, to pewnie dałoby się dopasować od powszechnie dostępnego modelu. Kolega tak zrobił z Renią Magnumką, bo do starszej pasował filtr powietrza od zwykłego kamaza, a do nowszej od turbo, po 60zł za sztukę :) .

astrzak    16

Spróboj poszukac w www.gaska.sklep.pl

Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

S-Piotr    50

Najlepiej zapodaj od bizona.Gdy 14 lat temu był problem (cena) z wkładem do mojego JD 970,wywaliłem oryginał i po małej przeróbce założyłem bizonowy(oczywiście cały kompletny filtr).

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

astrzak    16

No załoz Bizonowski lub od jakiegos Ursusa. Bedziesz miał tanie i łatwo dostepne wkłady

Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

bobytempelton    160

Można założyć ze stara, jelcza itp, na szrotach pełno tego

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

pawel0609    0

Witam

ja mam droningborga D3000 i kupiłem filtr powietrza na allegro jest taki sklep <<beki>> podałem długość i szerokość i mi przysłali. co dziennie go czyściłem kompresorem bardzo dokładnie i myślę że trochę posłuży

Ja w sampie przerobiłem na wkład od bizona bo od bizona kosztuje 18 zł a do sampa 120 zł + przesyłka 

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez Grzeskib
      Witam, od tego roku jestem posiadaczem nowego kombajnu new holland cx5090 elevation z chederem 5,18m. Maszyna została zakupiona jako fabrycznie nowa. Zacząłem już nim kosić jęczmień ozimy i pszenicę (plon między 6-7 ton) ze średnią prędkością 3,5 km/h (spodziewałem się większej prędkości roboczej). Wcześniej kosiłem naszym legendarnym polskim bizonem oraz wypożyczałem claasa tucano 430, ponieważ bizon już nie wyrabiał  Proszę o pomoc innych posiadaczy z jaką Wy wydajnością kosicie, z jaką prędkością i przy jakim plonie oraz jak macie ustawione szczeliny siat górnego, dolnego, jaki wiatr itd. Może ja robię coś źle i wydajność jest mniejsza albo taka wydajność już jest przy akceptowalnych stratach i tyle  Z góry dziękuje za informacje i pomoc z Waszej strony  
    • Przez 514
      Czy ktos z was wie jak ustawi sita bo kupiem kombajn volvo s 830 mam ta kartkę z ustawieniami ale w regulacji otworu sit podane jest np 13 jak mam to rozumieć prosze o pomoc z gury dziekuje
    • Przez kaamil12
      Kto posiada Fendta 5220 Laverde rev225 albo MF z komputerem  agritronic ? Mam Laverde z agritronic i jest z nim problem bo pokazuje błąd c12 i nie widać  ustawień   dodam że raz jest ok a za chwile wyświetla c12 czasem wystarczy że kombajn z obrotów zejdzie i wraca do normy a czasem brak zgasić i uruchomić na nowo podobno błąd oznacza wewnętrzne uszkodzenie komputera tylko czemu raz działa przez 3 dni nic nie wyskoczy a jak go jeb***  to co 15min wywala miał ktoś taki przypadek?? 
    • Przez lukas1320
      Witam mam problem z wariatorem w kombajnie Deutz fahr 1320 (prawdopodobnie jest taki sam jak w 2xxx). W ubiegłym roku pod koniec żniw nagle po wyjechaniu z pola nie chce się rozpędzić do 24 km/h tylko wyciąga max 18 km/h jak widać na jednym ze zdjęć zardzewiała obwódkę (jakieś 6mm)
      do tamtąd powinien wyjść pas lecz wychodzi tylko tyle ile widać na ostatnim zdjęciu. Wyeliminowaliśmy luz wzdłużny na siłowniku oraz próbowaliśmy przesuwać wariator na tych wzdłużnych otworach które widać na 2 zdjęciu lecz nie przyniosło to żadnego efektu. Pas ma wymiary identyczne jak nowy. Koła są lekko podtarte ale wydaje mi się że gdyby była to wina kół to robiłoby się to stopniowo a nie z dnia na dzień prędkość zaginęła. Co robić? Może ktoś spotkał się z czymś podobnym?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.