Zaloguj się, aby obserwować  
SeboRolnik

Belarus czy Mtz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matus951    6

Zależy jak stoisz z kasą :rolleyes: Masz na nowego, bierz nowego. Nie masz, to kupuj i remontuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remo    12

no przecież że nowego lepiej ale to zależy od zasobności twojego portfela. ale jak chce ci się bawić z remontem i masz do tego zamiłowanie no to starego


Pierwszy powstał raj , potem PGRy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisali Panowie wyżej. Co nowe to nowe, belarus przecież nie jest taki drogi, więc może lepiej zainwestować troche pieniędzy, jak brak to nawet można pożyczke czy od wujka pożyczyć. A ciągnik do remontu to bym nie kupował. Wiadomo, jedno naprawisz coś innego sie bedzie psuło i tak ciągle, chyba że wszystko wymienisz. Ale to już są olbrzymie koszta więc chyba lepiej się skusić na nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Zależy ile chcesz na to wydać i na jakim areale będzie miał pracować ruski??


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

pewnie że nowego, ponieważ nowe to nowe masz pewność że nikt go niekatował i jak go ktoś serwisował niewiadomo. kupisz nowego zalejesz dobrym olejem i wiesz co masz. poza tym nowe mają lepszy komfort i wydajniejsze materiały i podzespoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

na Twoim miejscu to nie pchałbym się w starego, bierz nowego bez zastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Dokładnie ;)

jak Ja to mówie "ze starego nie zrobisz nowego " więc nawet gdybyś wyremontował uzywkę to napewno nie wytrzyma tyle co nówka . Po za tym na nowego masz gwarancję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

Jeśli można mieć nówkę i jest kasa to po co pchać się w starego szrota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1025    0

Witam.Ja sadze ze moze prawda bedziesz miał troche lepiej w nowym belarusie ale one są słabe znaczy ze bardzo sie psuja. Natomiast MTZ jest składany w rosji i jest to maszyna nie do zajechania wiem bo sam mam MTZ jeden problem w nich ze cieknie troche z hydrałuliki ale chociarz są do niego tanie częsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A Belarus to gdzie składany? W Burkinafaso może? MTZ był robiony dla ścisłości w ZSRR Na terenie dzisiejszej Białorusi w Mińsku od początku fabryka jest tam


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1025    0
Napisano (edytowany)

Ale częsci to już nie tylko ma z Białorusi a MTZ to ma wszystko u ruskich zrobione.

Edytowano przez Kamil1025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wszystko jest od podstaw robione w tej samej fabryce w Minsku chyba że jedyne co nie jest ruskie to hydraulika bosh


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1025    0

Ale przyznaj że dobry MTZ nie do remontu z małą iloscia mtg dużej wytrzyma od belarusa

 

Ale przyznaj że dobry MTZ nie do remontu z małą iloscia mtg dużej wytrzyma od belarusa

 

Ale przyznaj że dobry MTZ nie do remontu z małą iloscia mtg dużej wytrzyma od belarusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

kurde nei rozumei Cie kamil mtz a belarus to jest jeden ..uj nie wiem o co chodzi mtz to minskij traktornyj zawod a ciagnik nazywa sie belarus mtz i koniec kropka ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj