Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam posiadam ciągnik Massey Ferguson 3060. Jaki rozmiar założyć na przód ? ponieważ w danych technicznych pisze rozmiar 13.6-24 ale również 14.9-24 . Nie wiem jakie będą odpowiednie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku jak go kupiłem to miałem inne rozmiary :D jedną 13.6-24 ,a drugą 14.9-24 . Obciążenie na przodzie mam 270 kg (6x45kg) .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLis87    2

A to niespodziewanka.Nikt w okolicy nie ma takiego samego traktora by można było podejrzeć jakie on ma założone?Jeżeli tylne miałby takie same jak twoje to już można by się sugerować jego przednimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

Ja w swoim mam 380/70/24 i napęd działa poprawnie i przy 15 km/h się odłącza czyli tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Witam, mam nadzieje ze autor tematu nie bedzie mial nic przeciwko ze sie podepne.....mam pytanie odnosnie opon do mf 3070 teraz mam przod 13.6-24 tyl 16.9-34  i jesli zaloze przod 14.9-24 tyl 18.4-34 beda sie napedy zgrywaly?? moze ktos cos wie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Poszukaj instrukcji od serii 30xx nawet w obcym języku. Na końcu jak pamietam jest tabela z rozmiarami opon jakie były ze sobą tzn tak jak masz przód i tył teraz tak zgrane to i inne wieksze też będą tyle że nie mam już tych materiałów i konkretnie nie podpowiem :) Poszukaj tego i tam na pewno bedziesz miał które sie zgrywają ;)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fubus84    20

na stronce tractoor.pl idziesz z boku w ciągnik -> dane techniczne i szukasz tam swojego. Na końcu danych masz podane standardowe ogumienie. To co podał kolega wyżej to jakbyś chciał więcej informacji i jakie zamienniki mozna stosowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Dzieki za informacje Panowie, a wiec moge szukac opon w rozmiarze jak pisalem wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

No i kupilem w koncu te oponki, w rozmiarze jak pisalem. Wybor padl na taurus radialne zobaczymy jak beda sie spisywac w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekc360    1

a możliwe żeby przy mf 3070 były orginalne opony z firmy good year z przodu 13,6 r 24 a tył 16,9 r34 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Mi sie wydaje że te rozmiary od 3060 przynajmniej takie mam na przodzie a tył nie na 100% pewności ale chyba też taki 3070 ma większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciness    15

Miał ktoś do czynienia z oponami speedways głównie radialnymi? Jak z jakością gumy, czy nie pękają itp, bo cena jest dość korzystna :) Z góry dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj