Zaloguj się, aby obserwować  
Wacek72

Rozrzutnik Igamet 6t

Polecane posty

Wacek72    0

a ile taki 6 tonowy kosztuje netto?

 

Cena rozrzutnika igamet 6-8t przedłużany wynosi ok 26tys według wystawionej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupekf16    8

Witam dolaczam sie do pytania a moze wie ktos gdzie je mozna kupic czy tylko u producenta?? bo cena jes dosyc interesujaca i wiele chyba sie nie różni od warfamy a do tego jeszcze ocynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

Mysle że to dobra konstrukcja ,prosta ale dobra . Jak dobrze pujdzie to będe miał takiego jak rozpatrzą PROW . Bez bajerów ale robote zrobi B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

kolego zapytaj jak będziesz dzwonił o homologację,bo jak ja brałem oferte na rozrzutnik to diler mówił,że igamet nie ma homologacji więc na prow nie przejdzie.Nie wiem czy to prawda ale lepiej sie upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

niejest to do konca dobra konstrukcja podobna do warfamy ale jednak do niej jej brakuje <_< znajomy ma taki 8 tonowy ukrecil juz sie mu walek co przekazuje naped na wiatraki i posow z wom ten najdluszy pod spodem i co sie okazalo ze to nie os pelna jak w warfamie tylko rura ale pospawal i smiga dalej wiec trzeba sie z nimi delikatnie obchodzic ale jak sie niema kasy to i taki jest dobry bo cena mozna powiedziec atrakcyjna ;) homologacji niema chyba ze sie doplaci za hamulce pneumatyczne bo w standardzie ich niema. pozdrawiam.

Edytowano przez JEDREK

ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek72    0

Właściciel Igametu powiedział ,że ma homologacje na 6 tonowy ,dlatego w ofercie napisał rozrzutnik 6 tonowy przedłużany i to ma być ten 8 tonowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupekf16    8

dokładnie jak pisze JEDREK homologacje masz jak weźmiesz w opcji hamulce.

W sumie muszś na czymś zaoszczędzić materialy pewnie słabsze a wie ktoś moze o ile droższa jest 8 ja to myśle go ciągać zetorem 7211 po ściernisku będzie chodził a gdzie cieżej agrofarmem zetorem deczko oszczedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25

Jeśli szukasz taniego rozrzutnika z niższej półki, to rozejrzyj się jeszcze za rozrzutnikiem firmy Zbych, sprzedaliśmy takich kilka sztuk i jak narazie żadnych uwag na temat działania.

Z tym, że w porówaniu do Igametu nie jest cynkowany a malowany.

Cena 6t na tandemie z hamulcami 20700 netto.

Cena 8t na tandemie z hamulcami 22700 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer2000    1

kolego zapytaj jak będziesz dzwonił o homologację,bo jak ja brałem oferte na rozrzutnik to diler mówił,że igamet nie ma homologacji więc na prow nie przejdzie.Nie wiem czy to prawda ale lepiej sie upewnić

od nowego roku na maszyny wyprodukowane w UE homologacja jest nie potrzebna

Edytowano przez Farmer2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xandrzej360    66

witam!

słyszeliście może coś o 4t rozrzutnikach igametu bo się przymierzam do zakupu a żadnych opinii nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj