Skocz do zawartości
filekpl

Akumulatory

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adaml61    0

można by policzyć ,opór wewnętrzny materiału z jakiego wykonano przewód ,srednica i długość przewodu + opór korozji na złączach .Pomińmy matematyke i fizykę , latem przewód łączący jest zimny bo jest małe obciążenie , zimą robi się gorący a zagrzanie przewodu to energia zmarnowana, przed założeniem dużego wyłącznika masy i przewodu od niego do podwozi były problemy z rozruchem , teraz niema , nic się nie grzeje i niema spadków ,zmierzone poprzednio około 1,5 v

wojciechu    0

witam

żeby nie zaśmiecać forum to zapytam się tutaj , muszę wymienić akumulatory w mtz82 z 1999 roku , w tej chwili mam dwa akumulatory 12v 170 ah (dwie sztuki) połączone równolegle i rozruch na 12v (rozrusznik szybkoobrotowy) nie wiem jakie kupić czy takie jak były ? ale według poprzednich postów w tym temacie to zdecydowanie za duże te akumulatory, czy kupić jeden taki jak np do bizona?

Witek2010    32

Pewnie jeden duży wystarczy 195 ah chyba one mają około. Taki właśnie jak w kombajnach . Mam taki w ciągniku i kręci dobrze to i MTZ też powinien bo ta sama moc w sumie. Jeden duży około 600 zł a dwa te małe wyjdą pewnie około 800 zł?

Wiadomość z agroFakt.pl

wojciechu    0

nawet do 1 000zł za dwie 170ah wołają

edit. czy jeszcze ktoś może powiedzieć jaki ma akumulator w mtz? czy jeden 12v około 200Ah wystarczy

Edytowano przez wojciechu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się