Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Buncol

T-25 Praca z owijarką na TUZ

Polecane posty

Witek2010    32

Ale na oryginalnej pompie szybkość owijania jest w miarę porównywalna do c-360? Czy trzeba pompę tę mocniejszą założyć lepiej i będzie szybciej kręcił.

marekjsp    6

To co ty masz za przeproszeniem za szrot w takim razie? I ile taka owijarka waży

sama owijarka może ważyć od 450 kg do 550 kg a rusant spokojnie da rade w niej ja w tym roku owinołem władkiem parenaście balotów bo wujka ferdek był zajęty to t 25 owijał i dawał rade tak więc zaczepiaj i owijaj :D

Stach42    1

Witam!

Panowie przymierzam się właśnie do założenia tych wyjść hydraulicznych we Władku bo też chciałbym go wypróbować w owijarce.Tylko jak to zrobić szybko i sprawnie?Pomóżcie!!!Może jakieś zdjęcie jak to ma wyglądać.Mam 1 wyjście zaślepione po prawej stronie z tyłu poniżej wlewu do zbiornika oleju.A co z drugim czy jest takie wyprowadzone,czy trzeba ten powrót jakoś pokombinować?Piszecie ze owijacie bele więc macie to porobione.Może ktoś podeśle mi jakieś fotki będę bardzo wdzięczny.Mój e-mail:stachwyt@gmail.com

Pozdrawiam z Bieszczad.

Wiadomość z agroFakt.pl

Stach42    1

Rzeczywiście szukajcie a znajdziecie-jest skubany schowany bardziej pod podłogą.Mam kabinę więc dobrze nie było widać ale teraz już ok.Dzięki Razor275.Władek jest moc!!!! :D

Witek2010    32

Jedno wyjście jest po prawej stronie pod zwolnicą widać je od tyłu a drugie jest bardziej ukryte trzeba zdjąć podłogę i jest zaraz za obudową lewarka zmiany biegów tam się kończy tak jest chyba w wersji bez kabiny chodź nie wiem czy tylko. Z kabiną jedno wyjście kończy się zaślepką zaraz przy rozdzielaczu rurka jest lekko zagięta a druga nie wiem być może tak jak wcześniej czyli koło lewarka. Łatwo znaleźć a podłągę i tak raczej trzeba ściągnąć jak się chce rurki wyrzucić a elastyczne założyć lub dosztukować do rurki.

Piotruniu25    1059

Domin zacznijmy od tego z którego roku masz Władka?Będzie łatwiej podpowiedzieć.

Edytowano przez Piotruniu25

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez lukaszo
      witam ! czy posiada ktos grzalke oleju we Władku T 25 ?
    • Przez Zbynio
      Czy ktoś z Was talerzuje Władkiem? Jeśli tak to jaką talerzówką i jak sobie radzi ciągnik.
    • Przez wladek99
      Witam wszystkich.
      Jest to mój pierwszy temat na forum wiec proszę o wyrozumiałość i mam nadzieję ze w dobrym miejscu pisze.

Więc tak. Mam możliwość kupienia kompletnie spalonego Władymirca z 89r z rewersem za nie duże pieniądze i mam do was pytanie czy się opłaca ?
      Ile wyniesie kupno części aby doprowadzić go do przyzwoitego stanu ?
      Z góry wielkie dzięki za odp.
      Pzdr.
    • Przez Wladus25
      Witam mam problem z moim Władymircem   ponieważ bardzo rośnie mu temperatura . Proszę o jakies przyczyny i podpowiedz jak to rozwiązac.